راه اندازی رایانه کوانتومی اینتل با فناوری جدید

راه اندازی رایانه کوانتومی اینتل با فناوری جدید

رایانه های کوانتومی به زودی برای اینکه سرعت و قدرت بسیار زیادی را در پردازش داده ها داشته باشند ساخته می شوند و همه آنها وظیفه این را دارند که قدرت پردازشی داده ها را مدیریت کنند و با قدرت و سرعت بسیار زیادی نیز همراه می شوند.

شرکت اینتل جزو کمپانی هایی بوده است که به فکر ساخت و تولید رایانه های کوانتومی بوده است و همین امر نیز باعث شده است تا کیفیت تولیدی محصولات این شرکت دچار افزایش قابل قبولی نسبت به نسخه های قبلی خود باشند.

اینتل قصد دارد با همکاری QuTech یک رایانه کوانتومی جدید را راه اندازی کنند که از فناوری های جدید و بروز بهره مند خواهند بود که قدرت پردازش فوق العاده ای خواهند داشت و گفته می شود این یکی از مزیت های این رایانه کوانتومی کار کردن در دمای بسیار بالا می باشد.

راه اندازی رایانه کوانتومی اینتل می تواند خبر بسیار خوبی باشد، چون این شرکت در هر پروژه ای که وارد می شود بهترین عملکرد را از خود به جا می گذارد و توانایی تولید محصولاتی قدرتمند دارد که این عملیات جدید نیز جزو عملیاتی می باشد که این شرکت توانایی آنرا نیز دارد.

کامپیوتر های کوانتومی در آینده فناوری تاثیر بسیار زیادی دارند و سرعت پردازش و قدرت داده های آنها باعث می شود تا هر شرکت و هر دولتی به آن نیاز داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن تمامی عملیات رایانه ای خود را انجام دهند تا هیچ مشکلی در بحث داده نداشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

راه اندازی رایانه کوانتومی اینتل با فناوری جدید

راه اندازی رایانه کوانتومی اینتل

شرکت اینتل اعلام کرده تولید رایانه های کوانتومی یکی از پروژه های مهم این شرکت محسوب می شود و اینتل قصد ندارد به راحتی از این ماجرا عبور کند و قرار است به زودی برنامه های جدید برای اجرایی کردن این پروژه بسیار بزرگ را خواهند داشت.

QuTech و اینتل آزمایش های اولیه خود را شروع کرده اند و همین نیز نشان دهنده این می باشد که این پروژه برای هر دو شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به زودی شاهد اتفاقات بسیار جالب و جذابی از سوی اینتل و QuTech خواهیم بود.

قدم اول هر دو شرکت برای بهتر شدن رایانه های کوانتومی تولید یک کامپیوتر با قدرت حرارت بسیار زیاد می باشد که یکی از مشکلات رایانه های کوانتومی می باشد که در نگهداری آنها به وجود می آید و یکی دیگر از مشکلات این ابر کامپیوتر ها وجود مصرف برق بسیار زیاد می باشد.

اینتل اعلام کرده است ابر کامپیوتری راه اندازی خواهد کرد که از نظر پردازش یکی از برترین ابر کامپیوتر ها خواهد بود و فناوری های به کار برده شده در این رایانه ها از تکنولوژی های بروز و با تکنیک های بسیار بالایی خواهد بود که این شرکت توانایی آنرا نیز دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر