راه اندازی شرکت تسلا در آلمان با خط تولید جدید

راه اندازی شرکت تسلا در آلمان با خط تولید جدید

شرکت تسلا از ماجراجویی های خود در بازار خودرو های هوشمند دست نخواهد کشید و ما هرروزه شاهد اضافه شدن قابلیت های بسیار فوق العاده و هوشمندانه به این شرکت هستیم که در بالاترین سطح قرار دارد و می توان گفت بهترین ترکیب ممکن است.

با توجه به محدودیت های جدید کالیفرنیا در تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 ، تماشاگران تسلا این سوال را داشتند که آیا این تصمیم می تواند منجر به تکرار درگیری شرکت ماشین الکتریکی با وزارت بهداشت عمومی ایالت (DPH) شود؟ ) دوباره بهار

یک دستور موقت در خانه که توسط دولت در ماه مارس وضع شد ، به معنای این بود که کارخانه تسلا در فریمونت ، شهرستان آلامدا مجبور به تعطیلی شد ، زیرا این یک کار غیر ضروری محسوب می شد ، هرچند که ایلون ماسک مدیر عامل تسلا در نهایت از این دستور سرپیچی کرد.

این بار اما ، منع رفت و آمد تازه تحمیل شده DPH با درخواست کارها و تجمعات غیر ضروری از ساعت ۱۰ شب متوقف شده است. و ساعت ۵ صبح حداقل تا ۲۱ دسامبر مانع کار شبانه روزی کارمندان تسلا نخواهد شد زیرا این درخواست مشاغل تولیدی را ضروری می داند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

DPH به CNBC تأیید کرد ، “دستور محدود بودن در خانه برای این کارمندان اعمال نمی شود زیرا آنها کارگران اساسی قلمداد می شوند – تولید به عنوان یک نیروی کار ضروری ذکر شده است” ، بخش تولید مهم صنایع مختلفی را شناسایی می کند تا به عنوان هسته اصلی این بخش از جمله محصولات تولیدی تجهیزات حمل و نقل.

راه اندازی شرکت تسلا در آلمان

راه اندازی شرکت تسلا در آلمان

در حالی که قانون کالیفرنیا به شهرستانهای محلی این آزادی را می دهد که اقدامات محدودتر از اقدامات اعمال شده توسط ایالت را تصویب کنند ، اما برای حداقل زمان فعلی ، شهرستان آلامدا به نظر می رسد که با دستورالعملهای فعلی DPH موافق است ، موضعی که ماسک را راضی خواهد کرد.

وقتی ویروس کرونا در بهار در ایالات متحده تسخیر شد ، کالیفرنیا DPH دستور ماندن در خانه را صادر کرد که حدود شش هفته طول کشید. دستورالعمل تعطیلی مشاغل غیر ضروری به این معنی بود که تسلا مجبور بود فعالیت خود را در کارخانه خود در آلامدا متوقف کند.

اما در روزهای اولیه سفارش ، ماسک به ۱۰ هزار کارگر این کارخانه گفت که او “شخصاً در محل کار خود خواهد بود” ، هرچند اضافه کرد ، “من می خواهم فوق العاده صریح بگویم که اگر کوچکترین احساس بیماری یا حتی ناراحتی کردید ، لطفاً خود را ملزم به آمدن به محل کار نکنید … اگر می خواهید به هر دلیلی در خانه بمانید کاملاً خوب است. “

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر