نیروگاه تسلا در انگلیس راه اندازی می شود

نیروگاه تسلا در انگلیس راه اندازی می شود

شرکت تسلا درخواست مجوز برای تامین انرژی در انگلستان را به دولت این کشور ارسال کرده است و خواستار این شده است که در این کشور و در برخی مناطق نیروگاه های تامین انرژی های مختلف را احداث خواهد کرد که برای جمع آوری انرژی های مختلف بسیار کارآمد می باشد.

به احتمال زیاد تسلا با راه اندازی پروژه PowerPacks نیروگاه های خود را در برخی از شهر های انگلیس راه اندازی کند که قطعا اتفاقات خوبی برای این شرکت خواهد افتاد، دلیل اینکه تسلا انگلیس را برای جمع آوری انرژی انتخاب کرده است بالا منابع طبیعی مانند انرژی های خورشیدی و بادی باعث این اتفاق شده است.

وجود باران های زیاد و منابع طبیعی که در نهایت باعث می شود تا اتفاقات خوبی برای این شرکت بیافتد باعث خواهد شد تا اتفاقات متنوع و بسیار جذابی برای این شرکت بیافتد و قرار است به زودی یکی از بزرگترین نیروگاه های تولید انرژی طبیعی را در این کشور راه اندازی کند.

نیروگاه تسلا در انگلیس می تواند برای این شرکت مزایای بسیار زیادی داشته باشد و در نهایت باعث خواهد شد تا اتفاقات متنوع و جذابی برای این شرکت در روز های پیشرو بیافتد که قطعا برای ساخت برخی محصولات که از اترژی های برقی استفاده می کنند نیاز خواهد شد.

تسلا با راه اندازی این نیروگاه انرژی اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای برای این شرکت خواهد افتاد و گفته می شود به زودی یک بخشی از درآمد تسلا در چند سال اخیر برای احداث این نیروگاه ها صرف خواهد شد که هزینه های زیادی در بر خواهد داشت.

نیروگاه تسلا در انگلیس راه اندازی می شود

احداث نیروگاه تسلا در انگلیس

شرکت تسلا برای تامین نیروی خودرو های الکتریکی خود نیاز به یک منبع انرژی می باشد که بتواند از طریق آن نیروی مورد نظر را دریافت کند و در نهایت باعث تولید انبوه محصولات این شرکت در بازار های جهانی شود که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

پروژه PowerPacks یک برنامه خاص و منحصر به فرد از سوی شرکت تسلا می باشد که برای ساخت و تولید نیرو های مورد نیاز برای برطرف کردن سوخت های الکتریکی باعث خواهد شد تا تسلا از هرگونه نیرویی بی بهره بماند و در نهایت باعث به وجود آمدن اتفاقات خوبی خواهد بود.

این سیستم همراه با پنل های خورشیدی خواهد بود و برای جذب نیرو های مورد نظر خورشید و گرما به تولید برق کمک زیادی خواهد کرد و در نهایت باعث خواهد شد تا تولید برخی از نیرو های الکتریکی که هزینه های زیادی برای تسلا به وجود خواه آورد و کمک خوبی برای این شرکت آمریکایی خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر