API جدید توییتر راه اندازی شد : امنیت بالا و مقاوم

API جدید توییتر راه اندازی شد : امنیت بالا و مقاوم

شرکت توییتر بعد از اینکه در چند هفته اخیر مورد حمله برخی از هکر ها قرار گرفته بود امروز به طور رسمی سیستم جدید امنیتی خود را رونمایی کرد که شاهد یک حالت فوق العاده و ایده آل برای کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار و قدرتمند هستیم.

توییتر با راه اندازی یک سیستم امنیتی بسیار امن و حساس توانسته نظر اکثر کاربران و افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند را به خود جلب کند و به نوعی می توان گفت یکی از سیستم های امنیتی بسیار قدرتمند را برای کاربران خود به وجود آورده است.

توسعه دهندگان توییتر نیز در واکنش به این اقدام توییتر اعلام کرده اند که از نظر امنیت هیچ مشکلی تا سال های آینده وجود نخواهد داشت و بهترین عملکرد توییتر برای مقابله با این مشکل این کار و ایجاد یک سیستم ایمن و فوق العاده قوی و حساس می باشد.

API جدید توییتر با عملکرد فوق العاده ای که دارد باعث شده تا شرکت های فناوری دیگر نیز به فکر همکاری با این شرکت بیافتند که برای سیستم های سرویس خود از این روش امنیتی استفاده کنند که بسیار عالی و جذاب و در عین حال قدرتمند می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این دیوار امنیتی که توییتر توانسته برای سیستم خود به وجود بیاورد بهترین حالت ممکن محسوب می شود که تابحال اپل و دیگر شرکت های فناوری نتوانسته اند از این روش برای مقابل با نفوذ هکر های قدرتمند و با توانایی بسیار بالا مقابله کنند.

API جدید توییتر راه اندازی شد

API جدید توییتر راه اندازی شد

این سیستم امنیتی که با نام انحصاری API شناخته می شود، در اکثر سرویس های بزرگ وجود دارد اما نوع آنها و روش هایی که برای مقابل با نفوذ وجود دارد بسیار متفاوت می باشد و عملکرد های هر شرکت نسبت به سرویس های خود متغیر می باشد.

حالا توییتر توانسته کاری انجام دهد که در تمامی سرویس های امنیتی موجود چنین حالت مقاومی وجود نداشته باشد و به بهترین شکل و حالت ممکن این کار به صورت فوق العاده انجام گرفته است که در عین جذاب بودن خاص و فوق العاده محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر