ایسوس راگ فون با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ در لیست بنچمارک

ایسوس تاکنون سه دستگاه گیمینگ را تحت گوشی های راگ خود را به ترتیب راگ فون، راگ فون ۲، راگ فون ۳ را رونمایی کرده است. به نظر می رسد که این شرکت اکنون در حال کار بر روی نسل بعدی گوشی های گیمینگ خود است.پای این گوشی جدید ایسوس راگ فون ۵ اکنون به دو بنچمارک بزرگ یعنی گیکبنچ و HTML5 رسیده است.

ایسوس راگ فون ۵ در بنچمارک گیکبنچ و HTML5 ظاهر شد

گوشی جدید ایسوس راگ اکنون در لیست گیکبنچ با شماره مدل ASUS_I005DA ظاهر شده است. طبق این لیست، این گوشی هوشمند با مادربردی به نام Lahaina همراه خواهد بود که به پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ اشاره دارد. حقیقت خنده دار است چون مادربرد به نام جزیره ای در هاوایی نامگذاری شده است.

پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸ با ۸ گیگابایت رم جفت شده و روی سیستم عامل اندروید ۱۱ اجرا می شود. این گوشی موفق به کسب ۱۰۸۱ در تست تک هسته ای و ۳۵۸۴ امتیاز در تست چند هسته ای شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
 راگ فون با پردازنده اسنپدراگون 888

تکرار بعدی گوشی هوشمند گیمینگ به بنچمارک HTML5 هم راه یافته است. این دستگاه شماره مدل ASUS_I005DB را حمل می کند. این گوشی در این بنچمارک هم موفق به کسب ۴۶۹ امتیاز از ۵۵۵ امتیاز شد. البته هیچ نشانه ای از سخت افزار دستگاه در این بنچمارک دیده نشده است.

 راگ فون با پردازنده اسنپدراگون 888

یک نکته کلیدی دیگر هم وجود دارد که شماره مدل دستگاه نشانه به ما می دهد. راگ فون ۳ دارای شماره مدل ASUS_I003DA بود. در این صورت هم این دستگاه جدید ممکن است با نام راگ فون ۵ همراه باشد. منطقی است که در نظر گرفتن شماره ۴ چیزی است که اکثر شرکت های چینی سعی می کنند از آن اجتناب کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر