ربات تحویل محصول آمازون به زودی راه اندازی می شود

ربات تحویل محصول آمازون به زودی راه اندازی می شود

علم رباتیک و ساخت ربات یک دنیای بسیار جذاب و فوق العاده ای می باشد که در چند سال اخیر شاهد پیشرفت و رشد این علم در دنیا بوده ایم و تقریبا شرکت های بزرگ دنیا با رفتن به سمت این تکنولوژی خط تولید و تحویل محصولات خود را هوشمند کرده اند.

حالا با شیوع ویروس کرونا و وضعیت به وجود آمده شرکت آمازون برای تحویل محصولات به دست مشتریان از ربات های جدید که برای تحویل محصول ساخته شده اند راهی خیابان ها خواهد کرد تا تحویل محصولات با کم ترین زمان ممکن انجام بگیرد.

یکی از حالت هایی که این ربات خواهد داشت، خواندن نقشه مورد نظر و تحویل محصول نسبت به نوع محصول که در حرکات و نوع رفتار این ربات برای رساندن محصولات مورد نظر برای کاربران می باشد که می توان گفت بسیار ایده آل و در عین حال خاص می باشد.

ربات تحویل محصول آمازون یک فکر و پروژه بسیار جالب و عالی از سوی آمازون محسوب می شود که برای کاربران خود در نظر گرفته است و می توان گفت بهترین حالت ممکن برای تحویل محصول به دست مشتری می باشد که به کامل ترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت و آمازون در حال اجرایی کردن این حالت خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ربات تحویل محصول آمازون

ربات تحویل محصول آمازون

برنامه هایی که آمازون در مقابله با ویروس کرونا انجام داده بسیار جالب و کارآمد بوده و بازخورد های بسیار مثبتی به همراه داشته و شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالب هستیم که از سوی این شرکت برای کاربران خود ارائه داده است که عالی و در عین حال فوق العاده می باشد.

آمازون در فکر راه اندازی خط تحویل و پاسخگوی هوشمند می باشد که با کمک هوش مصنوعی انجام بگیرد که می توان گفت یک پروژه بسیار با کیفیت و فوق العاده از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب می شود که اتفاق می افتد.

باید منتظر عملکرد کلی آمازون برای راه اندازی این سیستم باشیم که می تواند بسیار فوق العاده و جذاب باشد و این نشان دهنده پیشرفت این شرکت در فناوری های موجود برای تحویل کالا و مشتری مداری می باشد که به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد و حالت خاصی نیز به همراه دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر