ربات جدید بوستون داینامیک برای جابجایی قطعات رونمایی شد

ربات جدید بوستون داینامیک برای جابجایی قطعات رونمایی شد

شرکت بوستون داینامیک ربات جدید خود را رونمایی کرد، این ربات با نام Stretch ساخته شده است و توانایی های بسیار قابل قبول و خوبی از خود ارائه می دهد و یکی از بهترین و همچنین نوآور ترین ربات های موجود در بازار است که تابحال ساخته شده است.

برای جابجایی قطعات و جعبه ها نیازمند زمان زیاد و تعداد نیرو بالا است که ربات جدید بوستون داینامیک به طور اختصاصی و تنهایی تمامی این کار ها را انجام می دهد. این ربات علاوه بر داشتن بازو های مکانیکی قدرتمند از سیستم هوش مصنوعی نیز پشتیبانی می کند.

تعریف کار های مختلف در کنار سیستم الکترونیکی پیچده و مهندسی مکانیک ترکیبی جذاب و ایده آل برای این ربات ایجاد کرده است که در دستور کار بوستون داینامیک قرار گرفته و قطعا در سطح و قامت بسیار فوق العاده ای ارائه داده خواهد شد.

ربات جدید بوستون داینامیک دارای سنسور دوربین مجهز به تشخیص موانع نیز است که برای حرکت در انبار بسیار مفید خواهد بود و این ربات برای عملکرد های انبار داری بسیار مناسب و قابل قبول خواهد بود که شرکت بوستون توانسته با بهره گیری از تکنولوژی های برتر دنیا تولید کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خود بوستون داینامیک عملکرد و حالت های حرکتی این ربات را بسیار پیشرفته و هوشمندانه وصف کرده و همین موضوع باعث خروجی جذاب و ایده آل برای این محصول به حساب می آید که از تمامی لحاظ می‌تواند مفید و بسیار کاربردی و در عین حال هوشمندانه باشد.

ویژگی های ربات جدید بوستون داینامیک

ربات جدید دارای حالت ها و ویژگی های خاصی است که در یک انبار شرکت بزرگ قابل استفاده و احتیاج است، بازو های مکانیکی قدرتمند برای جابجایی قطعات و اشیا بزرگ و سنگین با تکنولوژی های جدیدی ساخته شده که ترکیب خوبی با هوش مصنوعی برای استفاده های تجاری مناسب خواهد بود.

ویژگی های ربات جدید بوستون داینامیک

همچنین یک نسخه قوی تر نسبت به نسخه اصلی این ربات ساخته شده که سرعت و قدرت بسیار زیادی دارد و برای جابجایی قطعات فوق العاده سنگین مانند ماشین ها و برخی قطعات بزرگ و غول پیکر مورد استفاده قرار می گیرد که هنوز وارد خط تولید انبوه نشده است.

تمامی ربات های این شرکت بهترین عملکرد را دارند و می‌توان گفت این شرکت توانسته بهترین ترکیب و حالت را به نمایش بگذارد و در کنار ایده آل ترین حالت اتفاقات بسیار مناسب و خاص را رقم بزند که قطعا در سطح و حالت فوق العاده جذابی به اجرا گذاشته خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر