ربات پستچی شخصی برای خود بخرید

تحویل بسیار ویژه

ما شاهد مجموعه ای عظیم و متنوع از ربات ها در CES 2020 در لاس وگاس هستیم، اما یک ربات هم اکنون برای شروع اولین کار خود از طبقه نمایشگر پا به زمین گذاشت. به نقل قول از Verge یک ربات تحویل دوقلو است که توسط شرکت آمریکایی Agility Robotics ساخته شده است و هم اکنون می تواند پستچی شخصی شما را با مبلغی متوسط ارائه دهد.

در ابتدا با دیجیت در مه ۲۰۱۹ روبرو شدیم، زمانی که به عنوان همکاری بین Agile و سازنده خودرو فورد تبلیغ شد. در نظر گرفته شده بود که در داخل وسایل نقلیه تحویل بدون راننده زندگی کنید و بسته های چند مشتری اخیر خود را که در حیاط های جلوی آنها قرار دارد نگه داشته باشد.

پیمایش موانع مانند گلدان های گیاهی، روکش های شکسته و باغچه می تواند یک چالش دشوار برای یک ربات دوقلو باشد، اما ایده این بود که دیجیت در صورت مواجه شدن با مشکلی، دوباره به کامیون تحویل گزارش می دهد. در آنجا سخت افزار های سنگین می توانند بهرین روش برای دستیابی به آن را محاسبه کرده و دستورالعمل ها را به ربات منتقل کنند.

پتانسیل ربات پستچی شخصی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فورد هنوز هم با این طرح پیش قدم است و به دو واحد دیجیت دستور داده که این پروژه را ادامه دهند، اما Agility می گوید که ربات کوچک پتانسیل بیشتری برای پیک دارد،

دمیون شلتون، مدیر عامل Agility به Verge گقت که آینده شغلی این کشور می تواند شامل کار انبار یا انجام بازرسی در محیط های کنترل باشد.

شلتون به Verge گفت: به عنوان مثال تدارکات داخلی می توااند مانند کار انبار یا حرکت کانتینر قطعات در یک اتاق تمیز چند سطحی به نظر برسد. نظارت بر زیر ساخت های شهر قطب های تلفن و غیره هنگام انجام یک کار تحویل باشد.

اگر یک دیجیت از خودتان را دوست دارید، نه تنها به جیب های عمیق نیز احتیاج خواهید داشت، بلکه باید صبور باشید اولین دوره تولید فقط شش واحد خواهد بود و Agility تنها در انتظار ساخت ۲۰-۳۰ ربات در کل سال ۲۰۲۰ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر