ردمی بوک پرو با کیبورد گسترده رونمایی می شود

علاوه بر ردمی K40، نوت بوک جدید ردمی بوک پرو هم بسیار قابل انتظار است. طبق بیانیه رسمی، قدرتمند ترین و نازک ترین نوب بوک ردمی خواهد بود.

امروز، کانال رسمی ویبو این شرکت پوستر تبلیغاتی دیگری را انتشار کرد. این نشان می دهد که نوت بوک ردمی بوک پرو با کیبورد گسترده و نور پس زمینه همراه است.

ردمی بوک پرو با کیبورد گسترده

پیش از این، می دانستیم که ردمی بوک پرو از پردازنده های نسل یازدهم اینتل بهره مند خواهند شد. پردازنده جدید دارای ۴ هسته و ۸ رشته است. فرکانس توربو می تواند به ۵ گیگاهرتزی برسد. نرخ تک هسته ای ۹ درصد بالاتز از سری U است. بنابراین ، عملکرد نوب بوک ردمی بوک پرو بسیار پیشرفت خواهد کرد.

از جنبه های دیگر، نوب بوک های ردمی بوک پرو از صفحه نمایش های ۲K استفاده می کنند. به علاوه، ما می دانیم که یک وب کنم دریافت خواهد کرد. این لپ تاچ از یک صفحه نمایش مستقل MX450 و درایو های حالت جامد NVMe برخوردار است. همچنین از عملکرد های مختلفی مثل شارژ PD و حسگر اثرانگشت پشتیبانی خواهد کرد.

احتمالا ردمی K40 بدون شارژر عرضه شود

در چند وقت اخیر، روند حذف شارژر از جعبه گوشی های هوشمند در حال گسترش است. با این حال، به نظر می رسد که در حال حاضر تنها تولید کنندگان بزرگ این رود را دنبال می کنند. ابتدا سری آیفون ۱۲ بود که این روند را ایجاد کرد.

بعد از آن شیائومی می ۱۱ و گلکسی S21 سامسونگ هم بدون شارژر به بازار عرضه شدند. گزارش های اخیر هم نشان می دهد که ردمی K40 هم بدون شارژر عرضه می شود.

برای اولین بار جعبه ردمیK40 را اخیرا دیدیم. تصویر مربوطه، توسط معاون رئیس و مدیر کل شرکت لو وایبینگ فاش شد. طبق پست، دو نسخه از این گوشی وجود خواهد داشت. یک ضخیم و دیگری نازک. با نگاهی به تصاویر، جعبه ضخیم احتمالا دارای شارژر و نازک بدون شارژر باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر