ردمی لپ تاپ ردمی بوک پرو را برای اولین بار فاش کرد

ردمی همچنان در رونمایی آینده خود به علاقه عمومی دامن می زند. در تاریخ ۲۵ فوریه، نه تنها سری گوشی های هوشمند ردمی K40 بلکه لپ تاپ ردمی بوک پرو را هم رونمایی می کند.

پیش از این، ردمی، REDMIBOOK PRO با قطه قطه بر روی پوستر های خود مثل کیبورد با نور پس زکینه، یا بدنه آلومینیومی با لولا، اتصالات USB Type-C و HDMI را به نمایش گذاشت.

اکنون در صفحه رسمی ردمی در شبکه اجتماعی ویبو خود پوستر از کل ردمی بوک پرو را منتشر کرده است. این تصاویر طراحی اصلی آن را از جمله بدنه آلومینیومی زاویه دار، کیبورد با نورد پس زمینه، صفحه نمایش بزرگ با حاشیه های کم را شامل می شود.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، انتظار می رود REDMIBOOK PRO در دو نسخه ۱۴ و ۱۵ اینچی باشد. این دستگاه بر اساس پردازنده های نسل یازدهم Intel Core و کارت گرافیک Nvidia GeForce MX450 ساخته خواهد شد.

ردمی بوک پرو با کیبورد گسترده رونمایی می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر ردمی K40، نوت بوک جدید ردمی بوک پرو هم بسیار قابل انتظار است. طبق بیانیه رسمی، قدرتمند ترین و نازک ترین نوب بوک ردمی خواهد بود.

امروز، کانال رسمی ویبو این شرکت پوستر تبلیغاتی دیگری را انتشار کرد. این نشان می دهد که نوت بوک REDMIBOOK PRO با کیبورد گسترده و نور پس زمینه همراه است.

ردمی بوک پرو
REDMIBOOK PRO با کیبورد گسترده

پیش از این، می دانستیم که REDMIBOOK PRO از پردازنده های نسل یازدهم اینتل بهره مند خواهند شد. پردازنده جدید دارای ۴ هسته و ۸ رشته است. فرکانس توربو می تواند به ۵ گیگاهرتزی برسد. نرخ تک هسته ای ۹ درصد بالاتز از سری U است. بنابراین ، عملکرد نوب بوک ردمی بوک پرو بسیار پیشرفت خواهد کرد.

از جنبه های دیگر، نوب بوک های ردمی بوک پرو از صفحه نمایش های ۲K استفاده می کنند. به علاوه، ما می دانیم که یک وب کنم دریافت خواهد کرد. این لپ تاچ از یک صفحه نمایش مستقل MX450 و درایو های حالت جامد NVMe برخوردار است. همچنین از عملکرد های مختلفی مثل شارژ PD و حسگر اثرانگشت پشتیبانی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر