ردمی نوت ۱۰ ۴G تایید IMDA را دریافت کرد

چندین ماه پیش، ردمی سری ردمی نوت ۹ خود را در هند رونمایی کرد. این شرکت به دلیل بحران کویید ۱۹ که کشور را در طی دو سه ماهه اول ۲۰۲۰ ویران کرده بود، مجبور به کنار گذاشتن شد. با تثبیت اوضاع در چین، گروه شیائومی با انتشاری سری نوت ۹ در آنجا حرکت کرد، اما دستگاه ها همان دستگاه هیا عرضه شده در اوایل سال جاری نبودند.

این شرکت پریروز ردمی نوت ۹ ۵G ردمی نوت ۹ پرو ۵G و ردمی نوت ۹ ۴G را رونمایی کرد. هیچ یک از این دستگاه ها به دستگاه های عرضه شده در بازار های جهانی نزدیک نیستند. در حالی که ۵G موجود در این اسم اشاره شدیدی به تفاوت ها دارد، اما دستگاه های چینی مشخصات جذاب دیگری را هم به همراه دارند.

به عنوان مثال، ما در نسخه بالاتر یک صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی، دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی داریم. در حال حاضر، ما نمی دانیم که این دستگاه ها راهی بازار های جهانی می شوند یا خیر، اما اگر چنین شود، دلایل محکمی داریم که معتقدیم نام آنها به سری ردمی نوت ۱۰ تغییر می یابد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ردمی نوت ۹ ۴G آیا همان نوت ۱۰ ۴G یا همان پوکو M3 است ؟

شماره مدل جدید ردمی با شماره مدل M2010J19SGدارای گواهینامه IMDA است. برای مقایسه، شاره مدل بسیار مزدیک به ردمی نوت ۴G را که دیروز در چین منتشر شد، را شاهد بودیم. در حالی که گواهینامه نام بازاریابی این گوشی را به همراه ندارد، شایعات حاکی از آن است که این گوشی می تواند به عنوان ردمی نوت ۱۰ ۴G در بازار های جهانی عرضه شود.

البته تاریخ عرضه این گوشی هوشمند جدید ردمی همچنان یک راز باقی مانده است. لازم به ذکر است که پوکو M3 که به تازگی منتشر شده هم دارای شماره مدل مشابه است. نوت ۹ ۴G و M3 از نظر مشخصات بسیار نزدیک به هم هستند در حالی که طراحی متفاوتی دارند. پس از دیدن دو دستگاه ردمی نوت ۱۰ و پوکو M3 در بازار های جهانی با مشخصات یکسان نباید تعجب کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر