ردمی نوت ۱۰ ۵G با پردازنده دیمنسیتی ۸۲۰ در بنچمارک ظاهر شد

ردمی نوت ۱۰ در بنچمارک ظاهر شد

سری ردمی نوت ۹ تقریبا یک گوشی هوشمند جدید است. اما شیائومی هیچگاه مشکلی در انتظار دنباله های خود نداشت. طی چند سال گذشته، هر سال به دو نسل جدید ردمی نوت عادت کرده ایم و ظاهر این اتفاق در این سال هم خواهد افتاد.

در طول نیمه اول سال ۲۰۲۰، ردمی از مجموعه ای از گوشی های سری ردمی نوت ۹ پرده برداشت. اعتقاد می رود که در نیمه دوم سال بزرگترین سری از ردمی نوت یعنی سری ردمی نوت ۱۰ را رونمایی کند. تجعب نکنید، بله بزرگترین سری در ردمی نوت زیرا سری ردمی نوت ۱۰ از اتصالات ۵G پشتیبانی می کنند.

یک گوشی هوشمند با نام ردمی نوت ۱۰ در سایت بنچمارک کشف شده است. تنها دستگاهی که از این گوشی بهتر عمل می کند، ویوو IQOO زد ۱ است که دارای پردازنده مدیاتک دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس است.

اگر کنجکاو هستید، این ردمی نوت ۱۰ باید بدانید که این گوشی هم با پردازنده دیمنسیتی ۸۲۰ همراه است که توسط سازنده تراشه های تایوانی تولید شده است. صفحه Dimgment دارای بهترین تراشه های ساخته شده توسط مدیاتک تا به امروز است. این تراشه ها عملکرد و اتصال ۵G را به همراه داشته و کاملا مقرون به صرفه هستند.

اولین ردمی نوت با پشتیبانی از اتصال ۵G

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این لیست برای اولین بار توسط ناشر ایستگاه چت دیجیتال مشاهده شد. با قضاوت خبر، ردمی نوت ۱۰ عملکرد مشابعی با ردمی ۱۰ ایکس ۵G و ردمی ۱۰ ایکس پرو ۵G اختصاصی چین را ارائه می دهند.

از آنجا که این دو دستگاه هرگز چین را ترک نکرده اند، فکر نمی کنیم که اکنون نوت ۱۰ با این پردازنده به بازار عرضه شود. علاوه بر این دیمنسیتی ۸۲۰، این گوشی دارای رم ۸ گیگابایتی و سیستم عامل اندروید ۱۰ است. این لیست نشان می دهد که در روز دوشنبه ۲۰ جولای در این سایت قرار گرفته است.

شیائومی می تواند اولین آزمایشات را بر روی دستگاه هی که هنوز در دست تولید است انجام دهد. هنوز ممکن است چند ماه طول بکشد. علاوه بر این، انتظار بیش از نوت ۱۰ معمولی را نداریم. امسال شیائومی سه گوشی هوشمند نوت ۹ را معرفی کرد.

شایان ذکر است که داشتن دیمنسیتی ۸۲ در نوت ۱۰ معمولی چیز خوبی است.این تراشه به راحتی از اسنپدراگون ۷۶۵G کوالکام پیش گرفته و از سد ۴۰۰۰۰۰ انتوتو گذشت. ما حتی می توانیم یک نوع پرو با دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس یا حتی تراشه ای از کوالکام را شاهد باشیم.

این ممکن است به زودی برای نوت ۱۰ باشد، اما در این راستا ردمی نوت ۸ در ماه اوت سال گذشته معرفی شد. بنابراین، ما از دیدن سری نوت ۱۰ قبل از پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۰ تعجب نخواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ai-benchmark

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر