ردمی ۹ با باتری و پردازنده بزرگ همراه است

ردمی ۹ با باتری و پردازنده بزرگ همراه است

سال گذشته، شیائومی سری ردمی ۸ را منتشر کرد که یک سری از سطح ورودی با بودجه ردمی ۸A است. این تلفن ها هنوز هم در بازار تازه هستند و به طور عالی و مخصوصا در هند به فروش می رسند. با این حال، ردمی قبلا نیز در سریال های خود موفقیت ردمی ۹ موفق است. ما می توانیم از این دستگاه انتظار داشته باشیم که ضمن حفظ قیمت در سطح پایین، یک لیست از مشخصات بهتر ارائه شود.

#Redmi همیشه مترادف با POWER بوده است! 💪

phones تلفنهای پر مصرف
پردازنده های قدرتمند
user تجربه کاربری قدرتمند

من از چیزهایی کهRedmiIndia در سال ۲۰۲۰ می آورد ، هیجان زده ام! # Redmi2020 # MorePowerToRedmi تقریباً اینجا است. آیا می توانید حدس بزنید که این چیست؟ # شیائومی ❤️ pic.twitter.com/6rDu9QAQ3Q

مانو کومار جاین ۳ فوریه ۲۰۲۰

برنامه ردمی برای سال جدید این است که مشتریان بیشتری را از سامسونگ، هواوی و شرکت هایی که در رنج پایین قیمت گوشی تولید می کنند جذب کند. با وجود تلفن های هوشمند نسبتا ساده اندرویدی، ردمی سالهاست که دستگاه های خوبی را با پول و هزینه کمی به بازار ارائه می دهد. دستگاه ها ردمی از جمله ردمی ۷ و ردمی ۸ و دیگر دستگاه ها را در کمپین های تلفن های هوشمند ظاهر می شوند. یک استراتژی بسیار جذاب برای جذب بیشتر افراد. همانطور هم که در تیزر های ردمی پیشنهاد می کنند، رمی ۹ به زودی قابل دسترسی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ردمی از اسمارت فون های اندرویدی قدرتمند خبر می می دهد- ردمی ۹ ؟

طبق گفته شیائومی VP و مدیرکل شیائومی هد، مانو کومار جین، ردمی همیشه مترادف با قدرت بود. به نظر می رسد این موضوع به سریال های آینده ردمی ۹ اشاره دارد. به یاد بیاورید که این سری تک رقمی ردمی مترادف با قدرت است. سری ردمی ۸ از باتری بسیار قدرتمند و زیاد ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار است و این یک از نقاط فروش این سری است. طبق گفته کومار جین، امسال ردمی تلفن های پرمصرف، پردازنده های قدرتمند، تجربه کاربری قدرتمند را ارائه می دهد. این بدان معنی است که ردمی ۹ یا با باتری ردمی ۸ یعنی سری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت مطابقت خواهد داشت یا از آن پیشی خواهد گرفت.

طبق یک نشت اخیر، ردمی ۹ با مدیاتک اعلام نشده بلکه با هلیو G70 عرضه خواهد شد. با رفتن ویفر سیلیکون، در همان سری بازی های مانند G90 و G90T قرار گیرد. این بدان معنی است که ردمی ۹ در آینده ممکن است بسیار بهتر ار نسل فعلی خود ردمی ۸ با کوالکام اسنپدراگون ۴۳۹ عمل کند. در این گزارش همچنین آمده است که این گوشی در پیکربندی ۴ گیگابایت رم ۶۴ گیگابایت حافظه قرار داری و می تواند به انواع دیگر نیز برسد. همچنین، ردپای بزرگی از ردمی ۸ خواهد داشت که در حال حاضر دارای صفحه نمایش ۶.۲۲ اینچی اچ دی پلاس دات درجه یک است.

ار ابتدا شیائومی همیشه تراشه های کوالکام را در تلفن های خود ترجیح می دهد. با این حال هر از گاهی، این شرکت از همان چیپست ردمی نوت ۲، ردمی نوت ۳ و ردمی نوت ۴ در چین و از جدیدترین هاردمی نوت ۸ پرو است که در آن از چیپست های مدیاتک استفاده می کرد. حتی از سری ردمی ۶ از سال ۲۰۱۸ نیز دارای پردازنده مدیاتک در داخل خود بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر