ردمی K40 بروسلی ادیشن رونمایی شد

چند ساعت پیش، ردمی نسخه گیمینگ ردمی K40 را رسما منتشر کرد. این اولین گوشی گیمینگ ردمی است. بعد از هفته های تیزر و گمانه زنی، اکنون رسما این دستگاه دستگاه رونمایی شد. این گوشی با پردازنده دیمنسیتی ۱۲۰۰ و تریگر مغناطیسی دوگانه ارائه می شود.

از صفحه نمایش اولد ۶.۶۷ اینچی منحنی استفاده می کند و انرژی مورد نیاز آن هم از طریق باتری بزرگ ۵۰۶۵ میلی آمپر ساعتی که از شارژ سریع ۶۷ واتی پشتیبانی می کند، تامین می شود. از دیگر مشخصات بارز این دستگاه می تتوان به اسپیکر های دوگانه JBL، دالبی اتموس اشاره کرد. علاوه بر نسخه گیمینگ ردمی K40، ردمی K40 بروسلی ادیشن هم منتشر شد.

از ابعاد خود گوشیه گفته تا بسته بندی، لوازم جانبی و تم آن کاملا سفارشی است. پنل پشتی آن عمدتا زرد و هاله ای سیاه دارد که عبارت بروسلی پادشاه کونگ فو در آن حک شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گذشته از ظاهر، سخت افزار و نرم افزار همان ردمی K40 گیمینگ است. در مورد قیمت هم ردمی K40 بروسلی ادیشن ۱۲/۲۵۶ گیگابایت با قیمت ۴۳۲ دلار به فروش می رسد.

لو ویبینگ، نایب رئیس شیائومی و مدی رکل برند ردمی، گفت که روح بروس لی همچنین روح سخت محصولات ردمی است. وی ادعا می کند که دشمن قوی تر است اما ردمی قوی ترین است. همچنین افزود، هر ترفندی برای خلاص شدن از حرکات پر زرق و برق حریف به کار می بریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر