ردمی K40 در لیست گواهینامه ۳C دیده شد

ردمی K40 در لیست گواهینامه ۳C دیده شد

غول تولید چینی، شیائومی در حال حاضر روی چندین گوشی هوشمند کار می کند. برخی از دستگاه های آینده این شرکت در حال حاضر گواهینامه های معتبر را دریافت کرده اند یک سری از آن که خیلی ها منتظر آن هستند، جانشین سری K30 این شرکت اس. برند ردمی یک برند میان رده و لول پایین است.

با این حال، به نظر می رسد سری ردمی K30 کمی بیشتر از میان رده بود. اکنون گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه جانشین سری ردمی K30 که ردمی K40 خواهد بود در راه است.

ردمی K40

طبق گزارش اخیر، یک گوشی هوشمند جدید شیائومی با شماره مدل M2006J10C گواهینامه ۳C را دیافت کرده است. این گوشی هوشمند از شارژ سریع ۳۳ واتی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، این همان شارژری است که در ردمی K30 پرو هم استفاده شده بود. این گمانه زنی ها را شدت بخشیده که این گوشی می تواند ردمی K40 باشد. با این حال، هیچ تایید رسمی یا سرنخی در مورد این ادعا منتشر نشده است.

نسخه ۴G ردمی K30 با شارژ سریع ۲۷ واتی رونمایی شد. نسخه ۵G از شارژ سریع ۳۰ واتی استفاده کرد. بنابراین، شارژ سریع ۳۳ واتی هم باید در یک مدل بالاتر قرار خواهد گرفت. این گوشی هوشمند متعلق به سری ردمی K بوده و به احتمال زیاد ردمی K40 خواهد بود.

ردمی K40 از پردازنده دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس استفاده خواهد کرد؟

طبق گمانه زنی ها، این گوشی هوشمند با پردازنده مدیاتک دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس با بازار عرضه می شود. این پردازده، پردازنده پرچمدار ۵G مدیاتک است که چند ماه پیش رونمایی شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدیاتک دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس از هسته کورتکس A77 بهره می برد. این اولین پردازنده پرچمدار یکپارچه ۵G در جهان است که از هسته کورتکس A77 استفاده کرده است.

طبق اطلاعات رسمی، دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس از فناوری ۵G پیشرو در جهان استفاده می کند و از همچنین از دو حالت SA و NSA شبکه ۵G پشتیبانی می کند.

این شرکت ادعا می کند که این تنها تراشه در صنعت گوشی های هوشمند است که از سیم کارت دو گانه ۵G پشتیبانی می کند. این دستگاه همچنین از فناوری موج حامل ۵G پشتیبانی می کند. این امر باعث می شود کاربران تجربه سریعتر و با ثبات تر در شبکه داشته باشند.

برگردیم به موضوع ردمی K40، علاه بر پردازنده دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس، ممکن است از صفحه نمایش با سرعت بالا استفاده کند. نسل قبلی ردمی K30 از یک صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی LCD استفاده می کند.

اگر این گوشی هوشمند همان ردمی K40 باشد، ممکن است از یک صفحه نمایش با سرعت ۱۴۴ هرتزی LCD استفاده کند. با این حال، این فقط یک حدس و گمان است و هیچ تاییدی پشت آن نیست.

در حال حاضر، پردازنده دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس تولید انبوه و تجاری سازی شده است. اولین گوشی هوشمندی که از این پردازنده استفاده کرده، IQOO Z1 است. IQOO Z1 در چین به سمت ۱۹۹۸ یوان (۲۸۲ دلار) به فروش می رسد.

قیمت سری ردمی K40  که احتمالا کمتر از ۳۰۰ دلار باشد باید حدود قیمت ۲۰۰۰ یوان در چین به فروش برسد که قیمتی بسیار مناسب برای این دستگاه خواهد بود. این دستگاه ارزش انتظار را دارد، پس منتظر می مانیم تا در هفته ها و شاید روز های آتی خبر هایی از این دستگاه بدست آوریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mydrivers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر