رد مجیک ۵S احتمالا با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس رونمایی شود

رئیس کل نوبیا به طور رسمی تکرار بعدی گوشی های هوشد رد مجیک را فاش کرد. انتظار می رود مونیکر قرمز رد مجیک ۵S را به دنبال داشته باشد و به پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس مجهز شده باشد.

اضافه شدن به قطار پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس

رئیس نی فی به ویبو مراجعه کرده تا تیزر رسمی رد مجیک ۵S را منتشر کند. این پوستر با زیرنویس “Beyond Plus” و RedMagic5s# همراه است. این امر وجود رد مجیک ۵S را تائید می کند. و یک سرنخ هم وجود دارد که این گوشی می تواند از پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس پشتیبانی کند.

پس از شایعات زیاد، کوالکام اخیرا پردازنده آپدیت شده را رونمایی کرد. این باعث افزایش ۱۰ درصدی قدرت در پرازنده مرکزی و پرازنده گرافیکی در مقایسه با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ شد. شرکت هایی مثل لنوو و ایسوس قبلا گوشی های هوشمند نوبیا را با پردازنده قدرتمند را رونمایی کرده اند، که برای سازگاری سریع مشهور است. تراشه های پرچمدار مطمئنا به زودی روی این قطار خواهند پرید.

رد مجیک 5S

تکامل سری رد مجیک

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت برای نخستین بار گوشی هوشمند رد مجیک ۳ را با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ به بازار عرضضه کرد. این شرکت به محض انتشار پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس گوشی هوشمند رد مجیک ۳S را با این پرازنده همراه کرد. این افشا دارای محوریت گیمینگ با تم قرمز و سیاه و نماینگر ایکس در روی پنل عقب است.

امسال به نظر می رسد که این شرکت روند مشابهی را دنبال می کند و رد مجیک ۵S را به عنوان نسخه آپدیت شده رد مجیک ۵ ۵G رونمایی می کند.

اگر چه مشخصات ۵S مشخص نشده است، اما می توان اتظار داشت که مشخصات مشابهی با رد مجیک ۵ جدا از پردازنده خواهد داشت، اما برای اطمینان از آن ها باید منتظر بمانیم.

آنچه از رد مجیک ۵S انتظار می رود ؟

رئیس نی فی همچنین در پست ویبو یک پوستر تیزر به اشتراک گذاشت. پوستر دارای زمینه برجسته منحصر به فرد نوبیا با یک نوشته بزرگ S است که نشانگر نامگذاری این گوشی است. علاوه بر این، نی فی از طریق تگ های این پست به وضوع به نام رد مجیک ۵S اشاره کرده است و این باعث می شود که باور داشته باشیم که رونمایی خیلی نزدیک است.

با توجه به مشخصات، همانطور که گفته شد، مطمئنا میزبان پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس خواهد بود. این می تواند دکمه های محرک هوا کنارین مثل رد مجیک را حفظ کند و یک باتری بزرگتر، صفحه نمایش آمولد با سرع تازه سازی بالا، پشتیبانی از ۵G برای اتصال سریع، رم DDR5 و حافظه داخلی UFS داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر