رزولوشن ۱۰۰ فریم در ثانیه در کارت گرافیک انویدیا RTX 3080

رزولوشن ۱۰۰ فریم در ثانیه در کارت گرافیک انویدیا RTX 3080

چند روز پیش شرکت انویدیا به طور رسمی محصولات و کارت های گرافیک جدید خود را رونمایی کرد که شاهد قابلیت های بسیار فوق العاده و جذابی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود که در بهترین شرایط ممکن آنرا رقم می زنند.

شرکت انویدیا از تمامی لحاظ محصولات خود را بروز کرده بود و حتی فناوری هایی که در این محصول به کار گرفته شده بود بسیار ایده آل و جذاب می باشد که این شرکت توانایی اجرایی کردن آنرا در بهترین حالت ممکن دارد و می توان گفت یک اتفاق بسیار مناسب و خاص می باشد.

انویدیا نسخه RTX 3080 را با کیفیت ۴K و همچنین با رزولوشن ۱۰۰ فریم بر ثانیه طراحی و تولید کرده است که در عین خاص بودن بسیار کیفیت بالایی را از خود به نمایش می گذارد که با اختلاف بهترین کیفیت را میان دیگر محصولات هم رده خود دارد.

رزولوشن ۱۰۰ فریم در ثانیه در نسخه پیشرفته این نسخه یعنی RTX3090 بسیار روان تر و البته با حجم قدرتی بسیار پایین اجرا می شود که نشان از قدرت بسیار بالای انویدیا برای عرضه و رونمایی محصولات این شرکت می باشد که عرضه شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این سطح از کیفیت بسیار قابل ستایش می باشد و شرکت انویدیا توانسته این حالت بسیار مناسب و خاص را به نمایش بگذارد و راه اندازی خط تولید جدید برای این سری محصولات قدرت خود را در بازار های جهانی به نمایش گذاشته است که بسیار عالی می باشد.

رزولوشن 100 فریم در ثانیه برای انویدیا

رزولوشن ۱۰۰ فریم در ثانیه برای انویدیا

این شرکت دنیای کارت گرافیک قرار است اتفاقات بسیار مناسب و جالبی را از خود به نمایش بگذارد که اتفاقی بسیار ایده آل و فوق العاده محسوب می شود که انویدیا توانسته آنرا اجرایی و عملی کند که بسیار هوشمندانه و فوق العاده خواهد بود.

این نسخه قرار است به عنوان برترین محصولات شرکت انویدیا عرضه جهانی داشته باشد و همین امر کافیست تا شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار خاص و ویژه برای این شرکت باشیم که در پایان سال میلادی ۲۰۲۰ راهی بازار های جهانی خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر