رشد فروش شیائومی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹

رشد فروش شیائومی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹

آخرین گزارشی که از IDC صادر شده نشان می دهد که محموله های گوشی های هوشمند جهانی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ نسبت به سال گذشته، ۱.۱ درصد کاهش یافته است. با این حال، شیائومی رشد چشمگیری نشان داد. این بزرگترین افزایش در ۵ مورد برتر است.

داده های IDC نشان می دهد که در  سه ماهه چهارم ۲۰۱۹، اپل با سهم ۲۰% از بازار در رده اول قرار دارد که این رقم نسبت به سال گذشته ۷.۹% افزایش داشته است. رشد فروش شیائومی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ با ۳۱ درصد افزایش شگفت آور است. سامسونگ و هواوی به ترتیب ۱.۲% و ۷.۱% سقوط کردند.

رشد فروش شیائومی

میزان رشد شیائومی در سه ماهه آخر ۲۰۱۹

شیائومی در رده چهارم اما بیشترین رشد را در بین پنج کشور برتز دارد، با یک رشد در سال ۳۱.۱%، در رنبه چهارم در جهان  با سهم بازار ۸.۹% است. رشد برج چهار ۲۰۱۹ شیائومی بالاترین میزان در سالهای اخیر است. اوپو با سهم ۸.۳% در رده پنجم قرار دارد که نسبت به سال گذشته ۴.۲% افزایش داشته است. لی جون همچنین گزارش  مربوط به Weibo را دوباره ارسال کرد و گفت: در سال ۲۰۲۰،، شیائومی سخت تر کار خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گفتنی است، در پایان کار امروز، قیمت سهام گروه شیائومی ۱۲.۵۴ دلار HK یا همان(۱.۶ دلار) رسید. این افزایش ۴.۳۳% و ارزش کل بازار آن ۳۰۱.۱۹۵ میلیارد دلار HK یا حدود ۳۹ میلیارد دلار است.

رشد فروش شیائومی

آنتونی اسکارسلا، مدیر تحقیقات گزارش ردیابی سه ماهه برای بازار جهانی تلفن همراه در IDC گقت: سال ۲۰۱۹ سال سوم کاهش محموله ها است و حتی راه اندازی محصولات نوآورانه مانند تجهیزات ۵G و تلفن های صفحه نمایش تاشو نیز می تواند کار زیادی انجام دهد.

وی گفت: اگر چه بازار جهانی در سال ۲۰۱۹ دوباره سقوط کرد، برخی از شرکت های پیشرو مانند، اپل، شیائومی، اوپو هوز هم در سه ماهه چهارم عملکرد خوبی داشتند، عمدتا به دلیل اینکه آنها مدل های جدیدی را راه اندازی کردند و تمرکز بازار خود را در خارج از کشور تغییر دادند. شیائومی و اوپو در هند عملکرد خوبی داشتند. در حال حاضر، این کشور در بازار اروپای غربی، مانند چند سال پیش هواوی که شروع به جابجایی می کند.

اپل در ایالات متحده به نتایج چشمگیر دست یافت و سهم بازار آن در سه ماهه چهارم بیش از ۵۰ درصد بود. با نگاه به آینده، تلفن های همراه ۵G یا تلفن های مقرون به صرفه ۵G، یک سلاح مهم برای معکوس کردن سه سال متوالی کاهش خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر