رشد کاربران اسپاتیفای بعد از شیوع ویروس کرونا

رشد کاربران اسپاتیفای بعد از شیوع ویروس کرونا

با شیوع یافتن ویروس کرونا کسب و کار های اینترنتی زیادی دچار افت شده اند و شاهد خسارت های زیاد مالی برای اینگونه شرکت ها بوده ایم، اما سوال مهم در این بین رشد قابل توجه شرکت اسپاتیفای می باشد که آمار بسیار جالبی را از خود به جا گذاشته است.

شرکت موسیقی و پادکست دنیا که این روزها برای افرادی که در خانه ها مانده اند برنامه های ویژه ای را ارائه می دهد و از این طریق کاربرانی که در خانه مانده اند نیاز زیادی به اینگونه اپلیکیشین ها و برنامه ها برای سرگرم شدن نیاز زیادی دارند.

در حال حاضر حدود ۲۸۶ میلیون کاربر از این اپلیکیشین استفاده می کنند که آمار بسیار جالب و قابل توجه می باشد، و بعد از شیوع بسیار زیاد کرونا این شرکت کاربران زیادی را برای خود جلب کرد و همین باعث شده است تا آمار های بسیار عجیبی از سوی اسپاتیفای بوده ایم.

رشد کاربران اسپاتیفای حدود ۱۳۰ میلیون کاربر بوده است که در طی این چند ماه اخیر افزوده شده است و این نشان دهنده رشد بسیار زیاد و قابل توجه این شرکت نسبتا به دیگر شرکت های موجود در بازار های جهانی می باشد که افت زیادی داشته اند.

اسپاتیفای با رشد قابل توجهی که در هفته های گذشته داشته توانسته درآمدزایی مناسبی نیز به دست بیاورد که قطعا اتفاق بسیار خوبی بوده است و نشان دهنده قدرت اصلی این شرکت برای جذب درآمد بسیار مناسب و کافی بوده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رشد کاربران اسپاتیفای بعد از شیوع ویروس کرونا

رشد کاربران اسپاتیفای

درآمدزایی این شرکت در سال ۲۰۲۰ تا به اینجا حدود ۱۷ میلیون یورو بوده است که واقعا رقم بزرگی می باشد و این شرکت توانسته است به یک موفقیت بزرگ در این سال دست پیدا کند که نسبت به نیم سال اول سال ۲۰۱۹ رشد ۱.۸ میلیون یورویی داشته است.

اسپاتیفای جزو برند های برتر در دنیای فناوری می باشد و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است، باز بودن منبع و اجرای انواع آهنگ در نسخه های مختلف باعث می شود تا این اپلیکیشین را جزو برترین ها در دسته بندی خود نامگذاری کرد.

این شرکت اپلیکیشین های مختلفی را برای گوشی های موبایل،دسکتاپ و حتی بر روی سیستم عامل های خودرو اجرایی کرده است تا کاربران این شرکت در هر حالتی دسترسی به بخش و لیست موزیک خود داشته باشند و از امکانات بسیار جالب و فوق العاده آن نهایت استفاده را داشته باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر