رشد کاربران اپل موزیک طی ماه های گذشته

رشد کاربران اپل موزیک طی ماه های گذشته

بخش موزیک اپل یکی از قوی ترین بخش های این شرکت محسوب می شود و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات بسیار جالب و آمار های خاصی برای این بخش در میان دیگر بخش های اپل باشیم.

این پلتفرم اپل به طوری پیشرفت داشته است که تابحال شاهد اینگونه رفتار ها نبوده ایم و این آماری که از سوی اپل منتشر شده است واقعا می توان گفت در حال نزدیک شدن به صورت وحشتناک به اسپاتیفای می باشد که قطعا اتفاقات جالبی خواهد افتاد.

اپل موزیک طی ماه های گذشته شاهد آمار صعودی بوده است و همین نیز باعث شده است تا اتفاقات جالبی برای این پلتفرم جذاب اپل اتفاق بیافتد و این شرکت مجبور به بروزرسانی کردن این حالت شده است که امکانات جالبی نیز برای آن به وجود آمده است.

رشد کاربران اپل موزیک کاملا فوق العاده بوده است و برای شرکت اپل یک آمار بسیار فوق العاده و خاصی می باشد که تابحال وجود نداشته است و همین امر نشان دهنده قدرت این شرکت در تمامی بخش های نرم افزاری خود می باشد که قدرت خوبی به دست آورده است.

این بخش اپل دارای ۱۸ درصد رشد داشته است و همین نشان دهنده قدرت صعودی این شرکت در این بخش برای به دست آوردن بازار نرم افزار های موسیقی بوده است که در حال تهدید بسیار شدید اسپاتیفای می باشد که امکان رسیدن اپل موزیک به آن بسیار زیاد می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رشد کاربران اپل موزیک طی ماه های گذشته

رشد کاربران اپل موزیک

رقبای بسیار زیادی در این راه وجود دارند که باعث می شود تا اپل دچار مشکلات بسیار زیادی شود اما این باعث نمی شود سرعت پیشرفت و قدرت گرفتن این بخش اپل از کار بیافتد و شاهد این نباشیم که طرفداران کمی به این پلتفرم اضافه می شوند.

یکی دیگر از رقیب های سرسخت این بخش اپل، موزیک یوتویوب می باشد که در حال توسعه چشمگیری می باشد که در حال قدرت گرفتن بسیار خاصی می باشد و هر روز طرفداران میلیونی به این بخش یوتویوب اضافه می شوند که باعث خواهد شد رقابت حساسی به وجود بیاید.

این رقابت قطعا ادامه دار خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور شاهد این خواهیم بود که خدمات دهی موزیک به صورت رایگان از پلتفرم های مختلفی عرضه خواهد شد که قطعا یک مسابقه ویژه ای میان شرکت های عرضه کننده این قابلیت به وجود خواهد آمد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر