رفع مشکل آیکلود اپل به سال بعد کشیده شد

رفع مشکل آیکلود اپل به سال بعد کشیده شد

آیکلود یا همان iCloud یکی از سرویس های قدرتمند و کاربردی شرکت اپل محسوب می شود و کارایی فوق العاده زیادی دارد و همین روش باعث شده است تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت به بازار های جهانی باشیم.

ویژگی های قابل قبول و بسیار خوب این شرکت باعث شده است تا اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای از سوی این شرکت قدرتمند ارائه داده شده است و همین موضوع باعث برتری کلی این شرکت نسبت به رقبای خود شده است که بسیار ایده آل محسوب می شود.

توانایی های اپل در توسعه سیستم های خود بسیار قابل قبول و فوق العاده قدرتمند است و همین موضوع باعث می شود تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار هوشمندانه و قابل قبول از سوی این شرکت باشیم که واقعا در سطح بسیار بالایی ارائه داده خواهد شد.

رفع مشکل آیکلود اپل هنوز رفع نشده است و یکی از دلایل آن وجود حالت های بسیار عجیب و نا آشنا است که تابحال شاهد چنین چیزی نبوده ایم و همین موضوع باعث می شود تا اتفاقات و حالت های فوق العاده عجیب و بسیار خاصی را از سوی این شرکت شاهد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی های مثبت و بسیار کاربردی شرکت اپل باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های مناسب شده است و همین موضوع باعث به شدت نارضایتی کاربران از سرویس های اپل شده است که در نهایت منجر به ترک محصولات اپل خواهد بود.

رفع مشکل آیکلود اپل انجام نگرفت

رفع مشکل آیکلود اپل انجام نگرفت

شرکت اپل به طور رسمی اعلام کرده است در حال حاضر انجام و رفع این باگ نیست و با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۱ و حدودا ۳ روز دیگر کریسمس خواهد بود، این بروزرسانی و رفع باگ به سال ۲۰۲۱ موکول خواهد شد تا کاربران یک هفته از این سرویس با مشکل برخورد کنند.

همچنین اپل اعلام کرده برای جبران این مشکل برنامه های متفاوتی در نظر دارد که در هفته آینده آنرا برای کاربرانی که دچار مشکلاتی شده اند ارائه خواهد داد تا شاهد به وجود آمدن برخی از قابلیت ها و همچنین اتفاقات عجیب و متفاوتی را شاهد باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر