مشکل حالت پرتره آیفون SE با نرم افزار درست می شود

مشکل حالت پرتره آیفون SE با نرم افزار درست می شود

آیفون SE جدید اپل در برخی از نکته ها دارای مشکلاتی می باشد که کاربران این گوشی را به دردسر می اندازد و شاید برخی از کاربران با مواجه شدن با این مشکلات اتفاقات بسیار بدی را در پیش رو داشته باشند و این یعنی یک ضرر بزرگ به اپل.

اما این مشکلات به گونه ای نمی باشند که اپل نتواند از پس آنها بربیاید و نتواند آنها را حل کند، قطعا مشکل پرتره دوربین آیفون SE نیز جزو مشکلاتی می باشد که از بین خواهد رفت، طبق گفته کاربران این گوشی در هنگام عکاسی در حالت پرتره دچار مشکلاتی می شود.

اگر سوژه عکاس به غیر از انسان باشد و صورت انسان نباشد، قطعا حالت تشخیص چهره فعال نخواهد شد و عکس های پرتره برای حالت هایی که انسان در آن نقشی ندارد قطعا اتفاقی غیر منتظره رخ خواهد داد که هر کاربری دوست ندارد با آن مواجه شود.

مشکل حالت پرتره آیفون SE توسط یک نرم افزار به نام Halide به طور کامل رفع می شود و ما شاهد این هستیم که عکاسی توسط این نرم افزار ها به کاربر این اجازه را می دهد که از سوژه های غیر انسانی نیز پرتره خوبی را به ثبت برساند.

این چنین مشکلی در آیفون XR نیز وجود داشت و این نرم افزار به کمک آن سری از گوشی اپل آمد و با کارآمد بودن خود کارایی بسیار فوق العاده ای را از خود به جا گذاشت تا شاهد یک عیب یابی بسیار خاص از سوی یک شرکت کوچک و استارتاپی باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکل حالت پرتره آیفون SE با نرم افزار درست می شود

رفع مشکل حالت پرتره آیفون SE

همچنین علاوه بر نرم افزار Halide یک نرم افزار کاربردی دیگری به نام Spectre عرضه شده است که این قابلیت را دارد و باعث می شود تا گوشی های آیفون که از حالت پرتره ضعیفی برخوردارند به بهترین حد ممکن خود برسند و توانایی این ثبت تصاویر پرتره مناسب را داشته باشند.

هر دو این اپلیکیشین ها پولی می باشند و در اپ استور به ترتیب دارای قیمت های ۶ و ۳ دلار می باشند که با دریافت ۵ ستاره از ۵ امتیاز بهترین نرم افزار های کاربردی را به خود اختصاص داده اند که این نشان دهنده کارآمد بودن و قابلیت های فوق العاده این اپلیکیشین ها می باشد.

آیفون ۱۱ و سری جدید پرچمدار شرکت اپل از دوربین با کیفیتی برخوردار می باشند و متاسفانه این شرکت در تولید محصولات میان رده خود دچار برخی از مشکلات می شود که واقعا برای کاربران بسیار سخت می باشد و بی توجهی اپل به این مسئله بسیار ناراحت کننده است.

فعلا دو میان رده این شرکت یعنی آیفون SE و آیفون XR دچار این مشکل می باشند و در حالت پرتره در عکاسی دچار اختلالاتی می شوند که نیاز به یک نرم افزار جانبی می باشند که برای رفع آن کاربران آن اپلیکیشین ها را باید خریداری کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر