رفع مشکل چاپگر ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت منتشر شد

رفع مشکل چاپگر ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت منتشر شد

چند روز پیش کاربران ویندوز ۱۰ اعلام کرده بودند این برنامه دچار مشکلات بسیار زیادی در بخش چاپگر شده است و کاربران توانایی چاپ کردن فایل های خود را ندارند که بلاخره مایکروسافت بعد از گذشت چند روز نسخه جدید ویندوز ۱۰ را عرضه کرد.

البته این بروزرسانی فقط یک پچ نرم افزاری بوده و مایکروسافت نسخه جدید ویندوز ۱۰ را ارائه نداده است و ما شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خاصی نبودیم و شرکت مایکروسافت بیشتر بخاطر رفع این مشکل این بروزرسانی را ارائه داده است.

این بروزرسانی نرم افزاری باعث می شود تا کاربران دسترسی کاملی به چاپگر داشته باشند و ما شاهد چاپ هرگونه فایل بدون استفاده از حالت های متفاوت را داریم که برای کاربران ویندوز ۱۰ به وجود خواهد آمد و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های مناسب خواهیم بود.

رفع مشکل چاپگر ویندوز ۱۰ برای تمامی کاربران به صورت اتوماتیک و نصب درون برنامه ای ارائه شده است و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار فوق العاده هستیم که از سوی این شرکت برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خواهیم بود.

مایکروسافت می خواهد تمامی بروزرسانی های داخلی خود را به صورت درون برنامه ای ارائه دهد تا کاربران این شرکت بتوانند در بهترین حالت ممکن ویژگی های نسخه جدید ویندوز ۱۰ را به خدمت بگیرند و قطعا شاهد حالت های بسیار جذاب و خاصی در بخش نرم افزاری این سیستم عامل خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکلات چاپ در ویندوز 10 بخاطر بروزرسانی جدید

رفع مشکل چاپگر ویندوز ۱۰

اینگونه مشکلات و بروز برخی از باگ های نرم افزاری می تواند برای مایکروسافت ضرر داشته باشد و ما نیز شاهد این خواهیم بود که این حالت ها باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های متفاوت و جذابی از سوی این شرکت برای کاربران ویندوز ۱۰ باشد.

تمامی مشکلات ویندوز در تمامی نسخه ها با بروزرسانی نرم افزاری ارائه می شود و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های مختلف و جذابی هستیم که این شرکت برای کاربران خود ارائه می دهد و قطعا شاهد به وجود آمدن یک ویژگی منحصر به فرد برای کاربران خواهیم بود.

بلاخره مایکروسافت مشکل عدم چاپ در ویندوز ۱۰ را برطرف کرد اما سوال مهم اینجا می باشد که این شرکت بعد از مشکلات نرم افزاری که ارائه می دهد باید نسخه های مختلفی ارائه دهد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون و جذابی خواهیم بود که این شرکت برای کاربران خود عرضه خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر