رقابت بین هواوی و اپل در بازار موبایل های هوشمند

رقابت بین هواوی و اپل در بازار موبایل های هوشمند

در چند سال گذشته شرکت اپل در رتبه اول پر فروش ترین تولیدکننده موبایل در سطح دنیا بود که کاربران زیادی را به سمت محصولات خود کشیده بود اما سامسونگ با یک جهش بسیار فوق العاده از این شرکت پیشی گرفت و تا به امروز بالاتر از اپل باقی مانده است.

چند سالی هم می شود که شرکت بزرگ چینی هواوی با تولید محصولات متنوع و زیاد خود فشار بسیار زیادی به شرکت اپل وارد کرده است که رتبه دوم برترین تولیدکننده موبایل نیز به دست هواوی افتاده است و اپل به رتبه سوم برترین تولیدکننده موبایل رسیده است.

حتی این امکان وجود دارد که شرکت شیائومی رتبه سوم را از شرکت اپل بگیرد که در این حال اپل شاهد یک افت بسیار زیاد و بزرگی در حوزه بازار گوشی های موبایل شده است که رقابت بسیار حساس و فوق العاده ای میان شرکت ها به وجود آمده است.

رقابت بین هواوی و اپل باعث شده تا شرکت اپل به فکر ساخت گوشی های میان رده باشد تا بتواند با فروش بالای این سری از گوشی ها بازار مورد نظر خود را دریافت کند که از این طریق شاهد حالتی بسیار مناسب و خاصی از سوی شرکت اپل خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هدف اصلی اپل به دست آوردن جایگاه اصلی خود می باشد که با این وضعیت فعالیت قطعا نخواهد توانست از سامسونگ و هواوی پیشی بگیرد و مجبور است تا بتواند با سبقت گرفتن در بخش تولید گوشی های میان رده فعالیت مستمر خود را آغاز کند.

رقابت بین هواوی و اپل

رقابت بین هواوی و اپل

این رقابت حساس علاوه بر بازار موبایل های هوشمند به بازار محصولات دیگری همچون تبلت و لپتاپ رسیده است که باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و جالبی از سوی هر دو شرکت باشیم که باعث به وجود آمدن اتفاقات مناسب و عالی می باشد.

این شرکت ها برای به دست آوردن جایگاه مناسب با یکدیگر به طور مستقیم به رقابت می پردازند که باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و عجیب از سوی شرکت ها باشیم که اتفاقات مناسب و عجیب و غریبی را به وجود می آورد.

از طرفی هم تحریم های آمریکا علیه هواوی یک فشار دیگری به این شرکت چینی محسوب می شود که علاوه بر رقابت با رقبای خود در بازار جهانی باید به فکر تامین قطعات و برخی از محصولات باشد که فعالیت هواوی را بسیار سخت و سنگین می کند.

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر