رقابت حساس فولکس واگن و تسلا شدت یافته است

رقابت حساس فولکس واگن و تسلا شدت یافته است

تسلا در تولید خودرو های الکتریکی توانایی بسیار بالایی دارد و همین کار باعث پیشرفت این شرکت در بازار های جهانی شده است و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متنوع و خاصی از سوی این شرکت آمریکایی در خودرو های جدید بوده ایم.

از دیگر قابلیت و ویژگی های شرکت تسلا می توان به ساخت خودرو های خودران اشاره کرد که نسبت به دیگر شرکت ها از تمامی لحاظ بسیار فوق العاده و عالی می باشد و این حالت نشان دهنده جلو بودن این شرکت از دیگر تولیدکنندگان خودرو می باشد که می تواند عالی باشد.

فولکس واگن نیز یکی از تولیدکنندگان بزرگ خودرو در دنیا و در کشور آلمان می باشد که خودرو های بسیار فوق العاده و جذابی را از خود به بازار های جهانی عرضه کرده است، ساخت خودرو ها با سوخت الکتریکی نیز یکی از پروژه های جدید فولکس واگن محسوب می شود.

رقابت حساس فولکس واگن و تسلا باعث شده تا شرکت آلمانی فولکس واگن دست به ساخت خودرو های خودران کند و این شرکت اعلام کرده است تا پایان سال ۲۰۲۲ شاهد رونمایی و عرضه خودرو های خودران این شرکت خواهیم بود.

این دوئل بسیار حساس و نزدیک بین این دو تولیدکننده خودرو باعث شده است تا کیفیت محصولات هر دو شرکت افزایش داشته باشد و از نظر قیمت محصولات و حالت های متنوع و عالی شاهد ایجاد حالت های متنوع و عالی از سوی تسلا و فولکس واگن خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رقابت حساس فولکس واگن و تسلا شدت یافته است

رقابت حساس فولکس واگن و تسلا

خودرو های الکتریکی جدید تسلا از هوش مصنوعی قدرتمند بهره می برد که ویژگی های بسیار زیادی را در خود جای داده است، اما خودرو های شرکت فولکس واگن از نظر مشخصات فنی و نوع طراحی بسیار جذاب و خاص تر از رقیب آمریکایی خود می باشد.

هرکدام از این شرکت ها در حوزه ای برتری دارند و این باعث شده است تا انتخاب میان این دو شرکت به عنوان یک قدرت اصلی بسیار سخت باشد و قطعا هر دو این شرکت ها از ویژگی های بسیار بالایی در تولید محصولات خود بهره گیری می کنند.

باید منتظر ادامه این رقابت حساس و فوق العاده میان دو غول بزرگ صنعت خودروسازی باشیم و ببینیم بلاخره کدام یک از این شرکت ها توانایی تولید خودرو های بسیار جذاب و فوق العاده ای را خواهند داشت و به نوعی کدام یک توان شکست شرکت دیگری را خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر