رقابت SUV کادیلاک با لکسوس برای اثبات برتری

رقابت SUV کادیلاک با لکسوس برای اثبات برتری

همیشه در صنعت خودروسازی بازار خودرو های SUV یا همان شاسی بلند داغ بوده است و شرکت های زیادی به طور تخصصی برای تولید و عرضه این خودرو ها، خط تولید های متفاوتی را ایجاد کرده اند که بتوانند بهترین تولید را داشته باشند.

یکی از همین شرکت ها لکسوس می باشد، که از سال ۲۹۹۸ شروع به تولید خودرو های SUV به یکی از مهم ترین و بزرگترین برند های صنعت خودروسازی تبدیل شود، این شرکت توانسته در این چند سال گذشته و راه اندازی خط تولید مختلف برای این بخش یکی از مهم ترین ها باشد.

یکی از معروف ترین مدل های شرکت لکسوس، خودروهای SUV می باشد که آمار فروش بسیار بالایی نسبت به دیگر خودرو ها داشته است و همین امر نیز باعث شده است تا شاسی بلند های این شرکت یکی از بهترین ها باشد و رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

رقابت SUV کادیلاک با لکسوس یکی از دوئل های خاص و جذاب دنیای خودرو می باشد، بعد از محصولات شرکت لکسوس به سری خودرو های کادیلاک می رسیم که با طراحی بسیار خاص و خودرو های بسیار جذاب به مشهور ترین برند در صنعت خودرو تبدیل شده است.

شرکت کادیلاک نیز با راه اندازی سری خط تولید جدید خود با عنوان خودرو های کادیلاک Escalade 2021 شاهد مقایسه های بسیار نزدیک و تنگ این دو شرکت بوده ایم که باعث شده است تا رقابت دوباره بسیار نزدیک و جذاب باشد و داغ تر از همیشه به نظر برسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رقابت SUV کادیلاک با لکسوس برای اثبات برتری

رقابت SUV کادیلاک با لکسوس

هر دو شرکت با خودرو های معروف خود که به تازگی معرفی کرده اند همیشه دچار مقایسه می شوند، خودروی LX شرکت لکسوس و خودروی Escalade 2021 توسط شرکت کادیلاک به یکی از بهترین خودرو های SUV معروف در دنیا تبدیل شده اند.

هرچند این دو شرکت محصولات خود را پسند نمی کنند و در فکر طراحی و ساخت خودرو های جدید با قابلیت های متنوع می باشند، باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که این شرکت ها دست به تغییرات زیادی در بخش های مختلف خودرو به آن اضافه کنند.

خودرو های SUV یکی از معروف ترین سری های خودرو در دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و هر کدام از آنها نیز دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی می باشند که توسط شرکت ها تولید و عرضه می شود، از پیشرو ترین آنها می توان به لکسوس و کادیلاک اشاره کرد.

دلیل مقایسه این دو خودرو بایکدیگر زمان رونمایی و عرضه آنها می باشد که در یک ماه میلادی عرضه شده اند و فاصله چندانی در مراسم معارفه خود نداشته اند و یکسان بودن مشخصات فنی و طراحی نیز یکی از عواملی می باشد که باعث شده است تا اکثر کارشناسان این خودرو ها را با یکدیگر مقایسه کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر