رقیب جدی تیک تاک در آمریکا راه اندازی می شود

رقیب جدی تیک تاک در آمریکا راه اندازی می شود

شرکت فیس بوک به زودی یک نرم افزار بسیار قدرتمند و فوق العاده ای را قرار است رونمایی کند و این ویژگی می تواند باعث شود تا شاهد حالتی بسیار ایده آل و خاصی می باشد که این شرکت برای کاربران خود به وجود خواهد آورد.

هدف اصلی این شرکت نشان دادن رقابت مقابل تیک تاک می باشد که واقعا می تواند باعث ایجاد حالتی بسیار فوق العاده و زیبا از سوی این شرکت می باشد که عملکرد خاصی خواهد بود که قابلیت هایی مشابه با مانند این نرم افزار را به کاربران خود ارائه خواهد داد.

نرم افزار جدید فیس بوک با نام انحصاری Reels در ایالات متحده به زودی راه اندازی خواهد شد و بعد از آن به ۵۰ کشور دیگر عرضه خواهد شد تا شاهد یک رقابت دیگر برای نرم افزار فیس بوک با دیگر اپلیکیشن های معروف دنیا باشیم که قابلیت های بسیار زیادی خواهند داشت.

رقیب جدی تیک تاک قرار است قابلیت و حالت های مشابه نرم افزار تیک تاک را داشته باشد و قطعا این ویژگی بهترین حالت های بسیار خاص را خواهد داشت و این قابلیت ها می تواند نشان دهد یک رقابت بسیار خاص و جذابی به همراه خواهد داشت.

تیک تاک نیز قرار است قابلیت های جدید را به نسخه های بروز خود اضافه خواهد کرد تا کاربران بتوانند بهترین حالت ممکن را داشته باشند و رقابتی بسیار حساس و نزدیک را با رقبای خود به همراه داشته باشند که می تواند بسیار خاص و فوق العاده باشد.

رقیب جدی تیک تاک

رقیب جدی تیک تاک

این نرم افزار که قرار است توسط فیس بوک عرضه شود حالتی بسیار مناسب و خاصی خواهد داشت و قطعا نسبتا به رقیب اصلی خود یعنی تیک تاک بسیار ویژه و قدرتمند می باشد که این شرکت حالتی بسیار ایده آل و خاصی را به وجود بیاورد که می تواند بسیار خاص و جذاب باشد.

Reels قابلیتی بسیار خاص و فوق العاده می باشد که این شرکت قطعا به زودی عرضه خواهد شد و قطعا کاربران زیادی را به وجود خواهد آورد و این اتفاق بسیار مناسب و ایده آل می باشد که به وجود خواهد آمد و خاص و جذاب خواهد بود.

این رقابت می تواند بسیار ویژه باشد و قطعا حالتی بسیار مناسب و خاص می باشد که کاربران به وجود خواهد آورد و حالت های بسیار مناسب و خاصی خواهد بود که کاربران می توانند یک حالت های بسیار مناسب به همراه داشته باشند که خاص و فوق العاده خواهد بود.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر