گوشی میان رده رلمی نارزو ۲۰ ماه سپتامبر در هند رونمایی می شود

رلمی نارزو ۲۰

در ماه مه، رلمی خط تولید دستگاه های جدید خود را با نام رلمی نارزو رونمایی کرد. سازنده گوشی های هوشمند چینی دو گوشی هوشمند تحت این سری یعنی نارزو ۱۰ و نارزو ۱۰A را در هند رونمایی کرد.

به نظر می رسد این شرکت اکنون به دنبال این است که جانشین آن ها یعنی رلمی نارزو ۲۰ را به این کشور منتقل کند. طبق گفته راهنما، این گوشی هوشمند در حال حاضر در حال کار است و ممکن است در ماه سپتامبر به بازار عرضه شود.

برای کسانی که در جریان نیستند، لازمه بداننند که در حال حاضر در ترکیب خود برای رلمی ۷ قرار دارد که برای رونمایی ماه سپتامبر هم تعیین شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حالی که شانس خوبی وجود دارد که هر دو دستگاه ممکن است در کنار یکدیگر رونمایی شوند، ما انتظار نداریم چنین اتفاقی بیفتد. شایان ذکر است که جدول زمانی رونمایی مشخصی وچود ندارد و این بسته به شرایط آینده ممکن است تغییر کند.

از آنجا که این اولین بار است که در مورد گوشی هوشمند رلمی نارزو ۲۰ می شونیم، اطلاعات اطراف دستگاه بسیار کمیاب است. ما باید در روز ها یا هفته های آینده اطلاعات بیشتر را شاهد باشیم. با توجه به اینکه نارزو ۱۰ اصلی باید زیر ۱۵۰۰۰ روپیه بوده است، ما جز این تکرار بعدی را دنبال می کنیم تا قیمت های مشابه را دنبال کنیم.

همانطور که قبلا هم اشاره شد، رلمی در حال حاضر در حال آماده سازی سری دستگاه های رلمی ۷ خود است که از نسخه معمولی و پرو تشکیل شده است. گزارش های گوناگون حاکی از آن است که رلمی ۷ چیزی نیست جز رلمی ایکس ۷ تجدید شده برای بازار جهانی.

انتظار می رود در سه نوع رم ۶ گیگابایتی با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت، رم ۶ گیگابایتی با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایت با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی تشکیل می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر