رمزنگاری فیسبوک مسنجر برای بخش تماس های ویدیویی

رمزنگاری فیسبوک مسنجر برای بخش تماس های ویدیویی

بلاخره بعد از انتشار کلی خبر درمورد رمزنگاری جدید فیسبوک برای فیسبوک مسنجر، این شرکت به طور رسمی اعلام کرد آپدیت جدید مبتنی بر بهبود و افزایش امنیت تماس های ویدیویی فیسبوک مسنجر استفاده خواهد شد و تمرکز زیادی روی امنیت و بلاک چین وجود خواهد داشت.

این ویژگی با یک سرویس امنیتی ادغام خواهد شد و بدین ترتیب شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و قابل قبولی خواهیم بود که باعث افزایش امنیت و همچنین مقابله با انواع مختلفی از روش های نفوذ خواهد داشت که در واتساپ از این قابلیت نیز استفاده شده بود.

فیس‌بوک تمرکز زیادی روی بخش های امنیتی دارد و به نوعی می‌توان گفت اتفاقات به وجود آمده در بالاترین سطح ارائه شده است و یک خروجی قابل قبولی در نسخه های قبلی شاهد بودیم و حالا در فیسبوک مسنجر نیز این قابلیت راه اندازی و ارائه داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رمزنگاری فیسبوک مسنجر به روش نامحدود شبکه ای خواهد بود که در این حالت نفوذ و هک کاربران بسیار دشوار خواهد بود، در نسخه های قبلی این برنامه شاهد نفوذ به تماس های ویدیویی بودیم که از این به بعد شاهد چنین اتفاقاتی نخواهیم بود و امنیت بالایی برای این برنامه برقرار خواهد بود.

احتمالا به زودی برای اینستاگرام نیز شاهد چنین اتفاقی باشیم که این شرکت در نظر دارد به طور رسمی عرضه کند، ویژگی های جذاب و اضافه شدن حالت های متنوع باعث ایجاد محبوبیت و همچنین افزایش کیفیت برای محصولات شرکت فیسبوک خواهد بود.

انتشار رمزنگاری فیسبوک مسنجر

رمزنگاری برای تماس ویدیویی از جمله قابلیت هایی است که فیسبوک برای مسنجر خود در نظر گرفته و نسخه بروز شده رمزنگاری واتساپ محسوب می‌شود که واقعا در ایده‌آل ترین شرایط قرار دارد و نفوذ و هک سرویس های این شرکت با سختی و تا حد اجرا غیر ممکن محسوب می‌شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر