رم DDR4 با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی توسط G.Skill رونمایی شد

رم DDR4 با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی توسط G.Skill رونمایی شد

تقریبا یک سال پیش وجود رم های ۳۲ گیگابایتی یکی از محال ترین اتفاقات دنیای حافظه محسوب میشد و شرکت های تولید رم های کامپیوتری برای این نوع حافظه ها تلاش های بسیار زیادی انجام داده اند در نهایت توانستند یکی از آنها را طراحی و تولید کنند.

دقیقا بعد از گذشت یک سال و نیم بعد از رونمایی اولین رم کامپیوتری که دارای حافظه ۳۲ گیگ بود، شرکت G.Skill یکی از بزرگترین شرکت های سخت افزاری در دنیا می باشد با رونمایی یکی از خاص ترین و به نوعی خفن ترین رم دنیا، صنعت سخت افزار را به شوک فرو برد.

این شرکت با ساخت و طراحی رم ۲۵۶ گیگابایتی توانست رکورد های موجود برای رم های کامپیوتری را جا به جا کند و ما شاهد حضور یکی از خاص ترین و البته قدرتمندترین کیت های حافظه دنیا توسط G.Skill باشیم که به بهترین نحو ممکن طراحی و ساخته شده است.

رم DDR4 با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی G.Skill علاوه بر سرعت بسیار زیاد و فوق العاده دارای قابلیت های بسیار خاص و جالبی می باشد که تاکنون در دیگر محصولات سخت افزاری دیده نشده است و همین امر نیز باعث شده است تا ما این رم را به یکی از خاص ترین ها نام ببریم.

رم DDR4 با حافظه 256 گیگابایتی توسط G.Skill رونمایی شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رم DDR4 با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی G.Skill

بعد از اینکه این شرکت این کیت پرقدرت خود را معرفی کرد شرکت های بسیار زیادی هنوز برای پاسخ قاطع و جدی برای این شرکت مانده اند و نمی توانند با طراحی و ساخت محصولات و رم های جدید یک پاسخ محکم و جدی برای این محصول داشته باشند.

G.Skill در طراحی کلی این رم بهترین کارایی ها و تکنولوژی ها را به کار گرفته است و همین امر نیز باعث شده است تا یکی از زیباترین و جذاب ترین ها لقب بگیرد، این حافظه با سرعت بسیار زیاد و ولتاژ بسیار پایین نیز کارایی های خود را به طور کاملی انجام می دهد.

تبادل اطلاعات و خوانایی توسط این رم حدود ۳۶۰۰ مگاهرتز می باشد و برای راه اندازی آن نیاز به ۱.۳۵ ولت برق می باشد، این کیت با پردازنده های داخلی AMD تست شده است و یک ترکیب فوق العاده با سرعت وحشتناک را برآورده کرده است.

این رم در تراشه AMD Ryzen Threadripper 3990X و بر روی مادربرد ایسوس ROG Zenith II تست های اولیه خود را انجام داده است بهترین نمره و نتایج را به دست آورده است. هنوز اطلاعات کامل و دقیق درمورد این محصول منتشر نشده است اما به احتمال زیاد نسبت به قابلیت های بالا شاهد قیمت بسیار بالایی نیز خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر