رندر آیفون ۱۳ مینی منتشر شد:شباهات عجیب به ۱۲ مینی

رندر آیفون ۱۳ مینی منتشر شد:شباهات عجیب به ۱۲ مینی

امروز یکی از رسانه های برتر دنیا رندر و کانسپت هایی از گوشی آیفون ۱۳ مینی را منتشر کردند که شباهت بسیار زیادی به نسخه قبلی خود یعنی آیفون ۱۲ مینی دارد و قطعا تجربه بسیار فوق العاده و ایده آل را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

آیفون SE و همچنین ۱۲ مینی در یک سطح قرار دارند و حالا اپل میخواهد سومین میان رده خود را در کنار گوشی های آیفون ۱۳ معرفی کند، در رندر اولیه این گوشی شاهد تغییرات جزئی در بخش ماژول دوربین و نوع ساختار هستیم که نسبت به نسخه اولیه خود داده شده است.

اپل در ساختار محصولات خود در نسل جدید از فناوری های بروز استفاده خواهد کرد و خروجی این شرکت ارائه محصولات با کیفیت باعث شده تا رسانه های بزرگ دنیا این شرکت را از تمامی لحاظ در سطح قابل قبولی قرار دهند و منتظر عرضه نسخه جدید باشند.

رندر آیفون ۱۳ مینی نشانگر برخی از ویژگی های سخت افزاری و قرار دادن لنز فوق عریض برای این محصول است که به احتمال زیاد از سنسور لیدار استفاده خواهد کرد و قطعا شاهد حالت های بسیار ایده آل و فوق العاده هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

ویژگی هایی که این شرکت توانسته در نسخه های قبلی از خود به نمایش بگذارد و قطعا شاهد حالت هایی هستیم که این اتفاقات باعث شده تا شاهد خروجی در اندازه و همچنین بهره گیری از فناوری ۵G با صفحه نمایش قابل قبول از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد.

انتشار رندر آیفون 13 مینی

انتشار رندر آیفون ۱۳ مینی

اطلاعات کافی درمورد این محصول فوق العاده اپل منتشر نشده است و باید منتظر خروجی و انتشار اطلاعات تکمیلی از سوی اپل باشیم که نشان دهنده اتفاقات بسیار هیجان انگیز و خاص خواهیم بود که این شرکت بزرگ دنیای فناوری از خود به نمایش خواهد گذاشت.

همچنین نام آیفون لایت یکی دیگر از گزینه هایی است که برای این محصول در نظر گرفته شده و اپل به احتمال زیاد شاهد یکی از گزینه هایی باشیم که این شرکت باشیم که از خود به نمایش بگذارد که واقعا در سطح قابل قبول و فوق العاده هوشمندانه ای ارائه داده خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر