رندر آیپد پرو ۲۰۲۰ منتشر شد : طراحی و شکل ظاهری دوباره

رندر آیپد پرو ۲۰۲۰ منتشر شد : طراحی و شکل ظاهری دوباره

اپل همیشه بعد از رونمایی از اسمارت فون های خود سراغ تولید و رونمایی از تبلت های خود می رود که با کیفیت ساخت عالی و قیمت های بسیار مناسب عرضه و تولید می شوند، امسال نیز تصاویر و رندر های مختلفی از محصول جدید اپل که سال آینده رونمایی خواهد شد منتشر شده است.

رندر این تبلت در فضای مجازی و اینترنت پخش شده است و نشان از طراحی مشابه این محصول به گوشی آیفون ۱۱ دارد و از همان طراحی و شکل بهره می برد، وجود دوربین سه گانه مربعی شکل و بدنه فلز و شیشه همه اینها نشان از طراحی مجدد و باز تعریف شده اپل می باشد.

پشت این تبلت همانند گوشی آیفون ۱۱ می باشد و در تصاویر منتشر شده هیچ تفاوت خاصی میان این تبلت و آیفون جدید اپل وجود ندارد، بخاطر همین نیز اکثر رسانه ها این حرکت اپل را یک حرکت سودمندانه برای ذخیره هزینه طراحی این محصول دانسته اند.

بعد از اینکه رندر آیپد پرو ۲۰۲۰ منتشر شد بیشتر رسانه ها شروع به نقد این محصول کرده اند و می توان حدس زد رندر و تصاویر مختلف دیگری برای این محصول تا زمان رونمایی و عرضه منتشر خواهد شد و شاهد تغییرات زیادی در بخش های مختلف این دستگاه خواهیم بود.

این اولین حرکت اپل نمی باشد که از طراحی و شکل کلی گوشی های خود در محصولات آیپد استفاده نمی کند و همین امر باعث شده است تا اکثر رسانه به واقعیت پیوستن رندر و تصاویر منتشر شده ایمان داشته باشند، باید منتظر روز رونمایی این محصول باشیم تا ببینیم اپل برای این تبلت چه برنامه هایی را در نظر گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر آیپد پرو 2020 منتشر شد : طراحی و شکل ظاهری دوباره

رندر آیپد پرو ۲۰۲۰ منتشر شد

درمورد این محصول صحبت های زیادی گفت شده است و برخی از منابع معتبر با اشاره به همگام بودن دوربین آیپد پرو ۲۰۲۰ با دوربین آیفون ۱۱ ممکن از این خبر ها به واقعیت بپیوندد، اگر این اخبار به واقعیت بپیوندد شاهد کیفیت بالایی دوربین در آیپد پرو ۲۰۲۰ خواهیم بود که تا به حال این قدرت در سری محصولات آیپد وجود نداشته است و این اولین باری خواهد بود اپل آنرا عملی می کند.

اپل امسال کار های بزرگی را انجام داده است و یکی از مهم ترین اقدامات اپل، طراحی گوشی هایی با شکل ظاهری متفاوت بوده است که نسبت به محصولات دیگر خود توانسته است به این قدرت دست یابد. اپل همچنین قصد دارد تا نمودار فروش امسال خود را برای سال آینده در دسترس داشته باشد.

سال گذشته اپل محصولات آیپد مینی و آیپد ایر را با طراحی های جدید و متفاوت رونمایی کرد و امسال هم حدس زده می شود آیپد با طراحی جدید و با تغییرات عمده نسبت به سری قبلی خود رونمایی و عرضه شود، بعد از اینکه رندر آیپد پرو ۲۰۲۰ منتشر شد اخبار زیادی برای این محصول به وجود آمد، باید منتظر ماند و دید که حرکت اپل برای این محصول چه خواهد بود و چه نقشه هایی برای این تبلت خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر