رندر اپل واچ سری ۸ نشان از طراحی متفاوت نمایشگر دارد

سال گذشته اپل با وجود تمامی رندر ها و شایعات متعدد، ساعت هوشمند اپل واچ سری ۷ را با تغییرات بسیار جزئی نسبت به اپل واچ سری ۶ معرفی کرد. حالا به نظر می‌رسد شایعات و اطلاعاتی که سال گذشته منتشر شده بود، بر روی اپل واچ سری ۸ اعمال خواهند شد. همچنین امروز شاهد انتشار رندر اپل واچ سری ۸ از سوی ShrimpApplePro بودیم.

این منبع معتبر اعلام کرده است، اپل واچ سری ۸ با تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبل روانه بازار خواهد شد. صفحه نمایش تخت با حاشیه های مربع شکل از جمله تغییرات اساسی در طراحی این نسخه خواهند بود. همچنین این منبع، یکی از افشاکننده های مطرح بود که وجود دوربین سلفی ناچ شکل در آیفون ها را منتشر کرد.

حالا به نظر می‌رسد با اطلاعات دریافتی از سوی منابع نزدیک به اپل، طراحی نهایی اپل واچ سری ۸ نیز به دست آمده است. بر اساس گزارش جدید از FrontPageTech، اپل واچ سری ۸ دارای تغییرات اساسی در ساختار سخت افزاری و همچنین طراحی خواهد بود. به زبانی ساده، تغییراتی که برای اپل واچ سری ۷ در نظر گرفته شده بود، روی نسخه جدید اعمال خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با نگاه دقیق به رندر اپل واچ سری ۸ شاهد حاشیه های تخت و صفحه نمایش بزرگتر هستیم، با این طراحی نمایش محتوای بیشتری در نمایشگر صورت خواهد گرفت و همچنین ظرافت بیشتری نسبت به مدل های قبلی خواهد داشت. تخت بودن فریم کناری ساعت نیز احتمال وجود سنسور های مختلف را افزایش می‌دهد.

طبق گفته ها اپل واچ سری ۸ نظارت بهتری بر روی ضربان قلب و دمای بدن خواهد داشت. همچنین احتمال می‌رود یک حالت کم مصرف برای بهبود عمر باتری و بخش های مختلف منو در دستور کار اپل قرار بگیرد. علاوه بر اطلاعات ذکر شده، به احتمال زیاد شاهد استفاده از اتصال ماهواره‌ای در این نسخه خواهیم بود.

ظاهرا این ساعت در سه اندازه مختلف موجود خواهد شد، یکی از نسخه ها قیمت مقرون به صرفه خواهد داشت و یکی از نسخه ها مخصوص ورزشکاران طراحی خواهد شد. همچنین یک نسخه معمولی برای کاربران عمومی طراحی خواهد شد. طبق گزارش ها، اپل واچ سری ۸ در ماه سپتامبر به همراه سری آیفون ۱۴ معرفی خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع phonearena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر