رندر بنتلی کانتیننتال جی تی ۲۰۲۰ منتشر شد : خاص و جذاب

رندر بنتلی کانتیننتال جی تی ۲۰۲۰ منتشر شد : خاص و جذاب

شرکت بنتلی جزو برترین تولیدکنندگان خودرو می باشد و این شرکت توانسته است به بهترین نحو ممکن طراحی های خود را از یک سبک به یک طراحی جدیدتری سوق داده است که همین نیز باعث می شود تا اتفاقات بسیار زیادی بیافتد.

این شرکت توانسته است با جایگزینی خودرو های سوپر اسپورتی خود بجای خودرو های کلاسیک و رسمی خود به بهترین نحو ممکن از دست این سری از مشکلات بر بیاید و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات عالی و خوبی باشیم.

نسخه کانتیننتال بنتلی جزو محبوب ترین سری های این شرکت می باشد و همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و این بار شاهد تغییرات اساسی در بخش شکل ظاهری و طراحی کلی این خودرو هستیم که به وجود آمده است و قطعا خاص و جذاب می باشد.

رندر بنتلی کانتیننتال جی تی ۲۰۲۰ به همراه برخی از مشخصات احتمالی این خودرو منتشر شده است که نشان دهنده طراحی خوب و عالی این خودروی زیبا می باشد که بنتلی با نهایت خلاقیت توانسته است آنرا طراحی و بازگو کند که قطعا جالب و فوق العاده خواهد بود.

اگر شاهد این خودرو در بخش واقعیت باشیم قطعا اتفاقات شگفت انگیزی در دنیای خودرو خواهد افتاد و طراحی بی نقص و بسیار شگفت آور این خودرو باعث خواهد شد تا تمجید تولیدکنندگان زیادی به همراه این سوپر اسپورت بنتلی همراه باشد که قطعا اینگونه نیز خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر بنتلی کانتیننتال جی تی 2020 منتشر شد : خاص و جذاب

رندر بنتلی کانتیننتال جی تی ۲۰۲۰

تصاویر منتشر شده از این خودرو نشان دهنده کوپه بودن این سری دارد و ما می توانیم به طور کامل بر این باور داشته باشیم که این خودرو می تواند قوانین طراحی در صنعت خودرو را به طور کامل از بین ببرد و برای خود یک قانون جدیدی را تعیین و ثبت کند.

نسخه فعلی این خودرو دارای مشخصات فنی بسیار قدرتمندی می باشد که نشان دهنده این می باشد که سری جدید بنتلی کانتیننتال از قدرت فنی بسیار بالایی همراه خواهد بود و همین کافی می باشد تا به زیبایی های طراحی این خودرو مشخصات فنی نیز اضافه شوند.

خودروی موجود در این نسخه دارای یک موتور توربو ۶ سیلندر ۶.۰ لیتری می باشد که با تولید نیروی ۶۲۶ اسب بخار و تولید نیروی ۹۰۰ نیوتن بر متر قدرت خود را به رخ می کشد که با اختلاف می توان گفت بهترین خودرو نسبت به سری های قبلی بنتل می باشد.

باید منتظر ماند و دید که بنتلی می توان طراحی خودروی جدید خود را با بهترین و آخرین تکنولوژی ها انجام دهد و شاهد این باشیم که این شرکت توانایی این را دارد که در سال آینده ما را با یک خودروی شگفت انگیز و با مشخصات فنی بسیار بالایی همراه بکند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر