رندر جدید آیفون ۱۴ پرو در رنگبندی های مختلف فاش شد

در ماه مارس اولین رندر های CAD از آیفون ۱۴ پرو به صورت آنلاین منتشر شد. در رندر های منتشر شده، شاهد استفاده از رنگبندی طلایی بودیم که به همراه طراحی ظاهری جدید به نمایش گذاشته شد. حالا طراح حوزه تکنولوژی Ian Zelbo، رندر جدید آیفون ۱۴ پرو را در رنگ های مختلف منتشر کرده است.

رندر های جدید برگرفته از شایعات و گزارش هایی است که درمورد آیفون ۱۴ پرو منتشر شده، رنگ های بنفش، نقره ای و طلایی از جمله رنگبندی های جدید آیفون ۱۴ پرو به شمار می‌روند. به جز رنگ طلایی که جذاب ترین رنگ آیفون محسوب می‌شود، جذاب ترین رنگ این نسخه، رنگ بنفش خواهد بود.

این رنگبندی تابحال در هیچ یک از نسخه های قبلی آیفون وجود نداشته و به احتمال زیاد در سری آیفون ۱۴ شاهد استفاده از این رنگبندی باشیم. بر اساس گفته ها، رنگ بنفش که جزو خاص ترین رنگبندی های آیفون ۱۴ به شمار می‌رود در مدل های پایین تر وجود نخواهد داشت.

علاوه بر رنگبندی های مختلف، در رندر های منتشر شده شاهد حاشیه های بسیار باریک نمایشگر هستیم که محیای نمایش بیشتر محتوا است. تا به امروز اطلاعات زیادی درمورد سری آیفون ۱۴ در دسترس قرار گرفته، اما گفته می‌شود گوشی آیفون ۱۴ پرو با دوربین ۴۸ مگاپیکسل واید عرضه خواهد شد. این کیفیت لنز نسبت به آیفون ۱۳ پرو که دارای سنسور ۱۲ مگاپیکسل واید بود، ارتقا قابل توجهی به شمار می‌رود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین برای اولین بار شاهد استفاده از دوربین سلفی پانچ شکل درون نمایشگر خواهیم بود که در اکثر گوشی های اندرویدی مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر این، پردازنده اپل A16 بیونیک در این سری استفاده خواهد شد. گزارش های جدید نشان می‌دهد اپل از نمایشگر ProMotion در آیفون ۱۴ پرو استفاده خواهد کرد که قابلیت همیشه روشن صفحه نمایش را به همراه خواهد داشت.

در نسخه های پرو آیفون ۱۴، شاهد استفاده از نرخ تازه سازی تطبیقی خواهیم بود که نسبت به محتوای نمایش داده شده، تا ۱ هرتز کاهش داده خواهد شد. این کار باعث افزایش تجربه کاربری و همچنین افزایش عمر باتری نسبت به نسخه های قبلی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر