رندر جدید سامسونگ گلکسی تب S6 لایت منتشر شد

برای اولین بار سه هفته پیش گزارشی مبنی بر اینکه سامسونگ می تواند تبلت بودجه ای بعدی خود را با نام گلکسی تب S6 لایت رونمایی می کند. رندر تبلت جدید این غول کره ای با شماره مدل SM-P615، به صورت آنلاین منتشر شد.

رندر تازه ای از گلکسی تب S6 لایت اکنون به صورت آنلاین منتشر شده است و به این احتمال اشاره می کند که یک رونمایی ممکن است خیلی دور از دسترس نباشد. از آنجا که این تبلت یک محصول بودجه ای است، انتظار نمی رود چیزی بیش از یک بیانیه مطبوعاتی خبر رونمایی اش را اعلام می کند در کار باشد.

رندر جدیدی از گلکسی تب S6 لایت به صورت آنلاین منتشر شد

حتی اگر این تبلت نام سری تبلت پرچمدار سامسونگ یعن گلکسی تب S6 را به یدک می کشد، اما این نسخه با مشخصات پایین تری نسبت به گلکسی تب S6 رونمایی می شود. مشخصات گلکسی تب S6 شامل پردازنده اگزینوس ۹۶۱۱ است که در تلفن های هوشمند میان رده مانند گلکسی A50s دیده می شود. این دستگاه با حافظه داخلی ۶۴/۱۲۸ گیگابایتی و حافظه رم ۴ گیگابایتی در دسترس خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آخرین رندر، ارسال شده توسط evleaks به صورت آنلاین نگاه خوبی به این تبلت آینده سامسونگ به وجود می آورد. ما می توانیم ببینیم که تمام دکمه های فیزیکی آن را در سمت راست قاب قرار داده است در حالی که خود طراحی به نظر نمی رسد متفاوت از گلکسی تب S5s باشد.

این تبلت جدید با S Pen همراه خواهد بود (همان قلم هایی که سامسونگ در سری نوت خود قرار می دهد)، بنابراین می خواهد کاربران را بخاصر حسن نیت بیشتر به طرف این دستگاه بیایند.

گلکسی تب S6 لایت اخیرا برخی از مصوبات نظارتی را برداشته است، حتی FCC را نیز پاکسازی کرده است، بنابراین ممکن است خیلی زمان تا رونمایی آن صرف نشود. سامسونگ همچنین دارای یک تبلت جدید پرچمدار در خط تولید است که ممکن است با عنوان گلکسی تب S7 شناخته شود. قرار نیست که حداقل تابستان امسال فرا برسد.

گلکسی تب S6 لایت

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر