رندر سایبر سدان تسلا که دارای طراحی مشابه است

رندر سایبر سدان تسلا که دارای طراحی مشابه است

وقتی یک ماه پیش تسلا خودروی جدید خود یعنی سایبرتراک را معرفی کرد به صورت قطعی کل دنیا رو شوکه کرد و این خودرو با طراحی فضایی خود بیشتر کارشناسان و طراحان خودرو را به شوک فرو برد و معمای ساخت و طراحی این خودرو به وجود آمد.

این خودرو که دارای بدنه استیل ضد زنگ و دارای لبه های تیز و زوایای بدون منحنی بود نشان از قدرت طراحی و ساخت بالای شرکت تسلا را نشان میداد که در این بخش دارای قدرت و توانایی بسیار زیادی می باشد، کمتر فردی پیدا می شود که بعد از تماشای این وانت هیجان زده نشود.

تسلا بعد از گذشت درست یک ماه از رونمایی از وانت جدید خود، رندر و تصاویر جدیدی را در شبکه های اجتماعی و توسط رسانه های معتبر پخش شد که اشاره به مدل جدید سری S این شرکت داشت. در این تصاویر که تازه منتشر شده است این خودرو را مشابه سایبرتراک تسلا مشاهده می کنیم که با لبه های تیز و کمی منحنی ساخته شده است.

این خودرو یک سدان برقی می باشد که باشد که قطعا دارای قابلیت ها و حالت های مختلفی خواهد بود و مانند خودرو های دیگر تسلا از سوخت برقی بهره خواهد برد، بنظر میرسد رندر سایبر سدان تسلا به هوش مصنوعی نیز در این خودرو اشاره دارد و بحث خودرو های خودران در این ماشین نیز به وجود آمده است و احتمال این وجود دارد که این خودرو دارای این قابلیت باشد.

رندر سایبر سدان تسلا که دارای طراحی مشابه است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر سایبر سدان تسلا : طراحی مجدد با کمی تغییرات

بعد از منتشر شدن تصاویر خودروی جدید سایبر سدان تسلا شاهد این بودیم که اکثر کارشناسان و برخی از رسانه ها اشاره به کپی برداری از خودروی قبلی تسلا داشته اند و ادا کرده اند این شرکت طراحی جدیدی انجام نداده است و از محصول قبلی خود کپی برداری کرده است.

در تصاویر منتشر شده شاهد کمی تغییرات نسبت به سایبرتراک تسلا هستیم که فقط اندازه خودرو کوچک شده است و به جای صندوق عقب از طراحی منحنی شکل استفاده شده است و قسمت جلوی خودرو نیز از طراحی مشابه استفاده شده است و نشان از کپی برداری از سایبرتراک تسلا را دارد.

اگر تسلا تصمیم به طراحی مجدد از روی سایبرتراک تسلا کرده باشد باید شاهد فروش کم این محصول باشد چون طرفداران سری S این شرکت خواستار طراحی نو و با حالت گذشته می باشند که دوست دارند آن طراحی در تمامی مدل های سری S این شرکت وجود داشته باشد..

رندر سایبر سدان تسلا گویای برخی از حقایق عجیب مانند حضور هوش مصنوعی خودران برای این خودرو می باشد و دور شدن تسلا از طراحی S در این مدل که در نوع خود بسیار بحث بر انگیز می باشد و این حس بد را به طرفداران تسلا منتقل می کند.

اگر تسلا قصد دارد این خودرو را به عنوان محصولی قدرتمند و پر فروش به بازار عرضه کند باید در طراحی آن تجدید نظر کند و از نوع طراحی این سری را انجام دهد چون یک خودروی معمولی سدان با طراحی وانت عجیب و غریب جالب نمی باشد و باعث می شود که طراحی خودرو و شکل کلی این محصول از طرح آرمانی خود دور بماند و در کل باعث زشت جلوه کردن خودرو می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر