رندر سونی ایکسپریا ۹ با سه دوربین عقب

قرار بود سونی گوشی پرچمدار پریمیوم را در MWC 2020 رونمایی کند اما همایش به دلیل شیوع ویروس کرونا کنسل شده است. انتظار می می رفت که این دستگاه با یک مونیکر ایکسپریا ۵ پلاس یا ایکسپریا ۱.۱ همراه باشد. با وجود نام های گیج کننده، پیگیری دستگاه های سونی ایکسپریا بسیار دشوار است. نشت جدیدی به سمت تلفن هوشمند ایکسپریا ۹ که در یک وسیله میان رده متوسط است، خواهد بود. طبق گزارش، دستگاه جدید جانشین اکسپریا ۱۰ خواهد بود.

رندر آنلاین سونی ایکسپریا ۹

این نشت از خود رددیت بوده که برخی از کاربران مطبوعات از دستگاه آینده ایکسپریا ۹ را منتشر کردند.  مطابق با نشت جدید، این دستگاه با صفحه نمایش خمیده ای همراه خواهد بود. با کمال تعجب یک حاشیه بسیار بزرگ در قسمت بالا و یک قسمت بسیار کوچک در پایین وجود دارد. در حاشیه بالا دستگاه از یک ماژول دوربین تک به همراه قطع صدا برای بلندگو استفاده شده است. در قسمت پشتی، یک ماژول دوربین سه گانه وجود دارد که همراه با فلاش LED است. همچنین می توانید آرم NFC را در پشت گوشی مشاهده کنید که این دستگاه حتما با یکی همراه خواهد بود.

با این گفته، هیچ اطلاعاتی در مورد صحت نشت جدید در دست نیست. از آنجا که MWC 20 لغو شده است، سونی قصد دارد یک رویداد آنلاین را برگزار کند که در آن از برخی دستگاه ها رونمایی خواهد کرد. ممکن است ما در همان رویداد، مارک تجاری این دستگاه را ببینیم.

مشخصات سونی ایکسپریا ۹

از هم اکنون، جزئیات مربوط به سخت افزار داخلی دستگاه کاملا کمیاب است. پیش از این گزارش های مختلفی حاکی از آن بود که این شرکت در حال کار بر روی دستگاه های با چیپست پرازنده اسنپدراگون ۷۶۵ است. ممکن است شاهد  این باشیم که این چیپست در این دستگاه پریمیوم میان رده فوق گنجانیده شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر