رندر لامبورگینی LM002 منتشر شد:غول جدید ایتالیایی

رندر لامبورگینی LM002 منتشر شد:غول جدید ایتالیایی

بعد از مدت ها شرکت ایتالیایی لامبورگینی اعلام کرده است که خودرو جدید خود که به شکل وانت خواهد بود را رونمایی خواهد کرد، برخی از منتقدان دنیای خودرو بر این باورند که این حرکت بخاطر خودروی سایبرتراک تسلا می باشد و لامبورگینی قصد دارد تا با تولید این محصول با خودروی جدید تسلا رقابت کند.

در طراحی و رندر های منتشر شده از خودروی جدید لامبورگینی می توان به استفاده ۶ تایر اشاره کرد و طراحی جالب و زیبای بخش عقب خودرو که می تواند برای هر فردی جذاب و جالب باشد طراحی شده است، در قسمت پشتی خودرو از دو صندلی و یک جای خالی استفاده شده است.

در بدنه خودرو نیز منحنی های زیادی دیده می شود و از خط های صاف استفاده نشده است که نشان می دهد طراحی این خودرو از روی طرح بدنه سایبرتراک کپی برداری نشده است و یک طراحی ابداعی می باشد، بعد از منتشر شدن رندر لامبورگینی LM002 مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که خودروی اصلی شبیه به تصاویر منتشر شده خواهد بود.

شکل کلی و طراحی بخش جلوی خودرو شبیه به کامیون های شرکت مرسدس بنز و ولوو می باشد که با طراحی ها مشابه قسمت های جلویی ساخته شده اند شباهت زیادی دارد، به نظر می رسد این خودرو کوچک شده کامیون های بزرگ باربری می باشد که در این اندازه طراحی شده است مخصوصا به سپر جلویی و چراغ های خودرو که شباهت زیادی دارند.

تنها مشکلی که طرح اصلی با رندر این خودرو دارد اضافه بودن دو تایر در رند این خودرو می باشد که در سری اصلی شاید ۴ تایر وجود داشته باشد، احتمال می رود این خودرو از سه دیفرانسیل بهره ببرد و قدرت خودرو را افزایش دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر لامبورگینی LM002 منتشر شد:غول جدید ایتالیایی

رندر لامبورگینی LM002:حرکتی به سوی آینده

تصاویر منتشر شده در اینترنت و فضای مجازی از این خودرو نشان می دهد که لامبورگینی قصد دارد تا با تولید این خودرو دست به تغییر بزند و از طراحی های تکراری خود دور بماند و سری هم به خودرو های دیزلی بزند و کمی دورتر از خودرو های اسپرت و به قولی سرعتی باشد.

به گفته لامبورگینی طراحی نسخه جدید این خودرو همراه با ۳۰۰ نسخه خواهد بود و فقط تعداد کم و سفارشی از این محصول به فروش خواهد رفت و تولید انبوه در این سری وجود نخواهد داشت، به نظر می رسد تولید انبوه این خودرو در سری دوم این شرکت به تحقق بپیوندد و لامبورگینی در سری بعدی شروع به تولید با تیراژ بالا کند.

قیمت اولیه این خودرو حدود ۵۰۰۰۰۰ دلار می باشد که کمی زیاد می باشد و نسبت به خودرو های مشابه قیمت بالایی دارد، سایبرتراک تسلا و خودرو وانت بنز نیز قیمت کمتری نسبت به این خودرو دارند. باید منتظر ماند و دید که آیا خودروی اصلی مانند رندر لامبورگینی LM002 خواهد بود یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر