رندر مرسدس بنز ۲۰۲۱ کلاس E با تصاویر مختلف منتشر شد

رندر مرسدس بنز ۲۰۲۱ کلاس E با تصاویر مختلف منتشر شد

مرسدس بنز چند روز پیش تصاویری از خودروی جدید خود که با منتصب به کلاس E بود را منتشر کرده است. این شرکت آلمانی تصاویر این خودرو را در شهر لاس وگاس آمریکا طراحی و پخش کرده است. در این تصاویر این خودرو شاهد تغییرات کلی بوده ایم.

این تصاویر کاملا گویای همه مشخصات ظاهری این خودرو می باشد و گویا مرسدس بنز طراحی های گوناگونی روی این خودرو رسم خواهد کرد که کمی خبری عجیب درمورد طراحی بدنه این خودرو می باشد که در تصاویر منتشر شده می توان آنها را دید.

طراحی کلی این خودرو را طراح مدل های قبلی کلاس E یعنی نیکیتا چویکو می باشد که یکی از طراحان موفق در صنعت خودرو سازی می باشد که با طراحی خودرو های این شرکت آلمانی توانسته است فروش خودروی های این شرکت را افزایش دهد.

در رندر مرسدس بنز ۲۰۲۱ کلاس E شاهد تغییرات زیادی در بخش چراغ های عقب و جلوی این خودرو بوده ایم که نشان دهنده سبک متفاوتی در خودرو های مرسدس بنز خواهد بود که از این به بعد شاهد اینگونه طراحی ها خواهیم بود.

رندر مرسدس بنز 2021 کلاس E با تصاویر مختلف منتشر شد

سدان جدید مرسدس در کلاس E

شرکت آلمانی مرسدس توانسته است با راه اندازی سری کلاس E فروش قابل توجهی را به ثبت برساند و خودرو های خودرو را در این سری به فروش بسیار قابل توجه به فروش برساند و یکی از سری های محبوب دنیا تبدیل شود.

از قابلیت های جذاب این سری می توان به قدرت اسپورت بودن موتور ها و قدرت این خودرو اشاره کرد که مرسدس توانسته است آنرا در خودرویی به سبک سدان قرار دهد و این یک مزیت بسیار خاص و جالبی می باشد که هر فردی انتظار دارد در خودروی سدان خود شاهد آن باشد.

مرسدس بنز در طراحی این خودرو به تمامی جوانب خودرو سازی اشراف کامل داشته است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد طراحی بی نقص و کامل این خودروی جذاب باشیم که شرکت آلمانی توانسته است مانند نقاشی خاص آنرا طراحی کند.

رندر مرسدس بنز ۲۰۲۱ کلاس E گواه طراحی خاص و بی نظیر این شرکت آلمانی می باشد که در بخش خودرو های سدان به رخ می کشد و نشان دهنده قدرت کافی این شرکت در طراحی و ساخت خودرو های سدان با قدرت اسپورت می باشد.

رندر مرسدس بنز 2021 کلاس E با تصاویر مختلف منتشر شد

رندر مرسدس بنز ۲۰۲۱ کلاس E منتشر شد

شرکت مرسدس بنز زمان کامل عرضه این خودرو را منتشر نکرده است اما به گفته برخی از رسانه ها این محصول اول به بازار های اروپایی منتقل خواهد شد و بعد از آن وارد بازار های جهانی خواهد شد که نشانه قدرت بسیار زیاد این شرکت آلمانی می باشد.

به گفته مرسدس بنز این خودرو برای سال ۲۰۲۱ آماده سازی می شود به احتمال زیاد تا اواخر همین سال میلادی روند تولید آن به پایان برسد و بعد از رونمایی این خودرو فروش آن در بخش هایی از اروپا و در نمایندگی های رسمی مرسدس بنز آغاز خواهد شد.

در ضمن سوخت این خودرو از طریق برق خواهد بود و نسبت به خودرو های مختلف این شرکت از سوخت الکتریکی بهره خواهد برد که قابلیت جدیدی می باشد که شرکت مرسدس بنز در خودرو های خود به کار برده است، برای مشاهده عکس های بیشتر در پایین مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر