رندر مک لارن ۷۲۰S فرمول یک منتشر شد

رندر مک لارن ۷۲۰S فرمول یک منتشر شد

شرکت بریتانیایی مک لارن درست ۲۵ سال پیش اولین نسخه خودرو های فرمول یک خود را راه اندازی کرد و این آغاز یک ماجراجویی بسیار خاص و ویژه از سوی یکی از برترین تولیدکنندگان خودرو های سوپر اسپورت در دنیا می باشد.

حالا بعد از گذشت ۲۵ سال این شرکت قصد دارد بخاطر جشن سالگرد تاسیس اولین خودروی سوپر اسپورت و فرمول یک خود یک ماشین با این ویژگی ها طراحی و عرضه بازار کند که قطعا یک ترکیب بسیار خاص و فوق العاده از سوی این شرکت خواهد بود.

مک لارن در طراحی خودروی جدید خود که در نسخه ۷۲۰S خواهد بود که نسبت به نسخه های قبلی بسیار قدرتمند و البته با طراحی خاص خواهد بود که طرفداران بسیار زیادی را به جو خواهد آورد و قطعا از نظر مشخصات فنی بسیار بالا خواهد بود.

رندر مک لارن ۷۲۰S فرمول یک گویای همه ماجرا می باشد و نشان دهنده قدرت این شرکت انگلیسی در طراحی و ساخت کلی این خودرو می باشد که به طور ویژه طراحی و ساخته شده است و یک حس فوق العاده ای به کاربران منتقل می کند.

قرار است این خودرو در رنگ نارنجی عرضه شود که الهام بخش خودروی ۲۵ ساله این شرکت می باشد که حتی طراحی برخی از قسمت های این خودرو از آن بخش گرفته شده است که واقعا بسیار فوق العاده و جذاب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رندر مک لارن 720S فرمول یک منتشر شد

رندر مک لارن ۷۲۰S فرمول یک

این خودرو یک غول به تمام معنا می باشد و شرکت مک لارن واقعا برای ساخت این خودرو از قدرت بسیار بالایی بهره مند بوده است و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و خاصی درمورد این خودرو شده است.

قدرت موتور این خودرو ۸۱۴ اسب بخار می باشد و شرکت مک لارن برای طراحی کلی این خودرو باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای خواهیم بود که شاهد به وجود آمدن خودروی بسیار جذاب وعالی از سوی این شرکت باشیم.

هنوز تعداد دستگاه هایی که در این سری تولید خواهند شد مشخص نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت انگلیسی برای تولید محصول جدید خود که با طراحی قدیمی تزئین شده چه اقداماتی در نظر دارد و می خواهد آنرا به معرض نمایش بگذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر