رندر مک لارن ۷۶۵LT همراه با برخی از اطلاعات منتشر شد

رندر مک لارن ۷۶۵LT همراه با برخی از اطلاعات منتشر شد

امروزه در بازار خودرو های سوپر اسپورت و قدرتمند اصلی ترین نکته، بخش موتور و قدرتمند بودن آن می باشد که شرکت های بزرگی توانسته اند به این سطح از فناوری و طراحی دست یابند که بتوانند خودرو هایی با موتور های قدرتمند طراحی و تولید کنند.

در هفته گذشته شاهد منتشر شدن اطلاعات خودروی لامبورگینی اونتادور ۲۰۲۱ بودیم که قابلیت های بسیار جذاب و مشخصات فنی جالبی داشت اما مهم ترین نکته در این بخش وجود موتور قدرتمند می باشد که همراه این نسخه لامبورگینی حضور فراری نیز هستیم.

شورولت هم با سری کوروت وارد این رقابت شده است که باید منتظر بمانیم و ببینیم کدام یک از خودرو های نامبرده شده توانایی های بالایی خواهند داشت و در کل می توانند به طور کلی در بخش موتور و فنی یکدیگر را شکست دهند و موفق به فروش بالا شود.

رندر مک لارن ۷۶۵LT

رندر مک لارن ۷۶۵LT که امروز منتشر شده است خبر جدیدی می باشد که باعث داغ شدن بازار خودرو های قدرتمند می باشد ولی این رندر عقب خودرو تا حدودی عجیب به نظر می رسد ولی با این حال خوب است که به نسخه خودرو های اونتادور لامبورگینی، شورولت کوروت و فراری ۸۱۲ اضافه می شود که قطعا ترکیب بازار خوبی را به وجود خواهند آورد.

همه این خودرو ها از نظر قدرت و مشخصات فنی تقریبا در یک سطح قرار دارند اما سوال مهم اینجا می باشد که کدام خودرو می تواند نسبت به دیگری عملکردی بهتری داشته باشد و در نتیجه رضایت صاحبان را جلب کند؟

اگر کمی در مورد حیطه این خودرو موتور سنگین که فقط رندری از آن فاش شده بیندیشیم، به این می رسیم که آیا مک لارن به عنوان یک خودرو ساز مستقل تا به حال خودرویی با موتور جلو ساخته است. آره درسته ما قبلا از این هم شاهد مک لارن GT از این شرکت بودیم به خودرو خوبی به نظر نمی رسید.

حال به نظر شما آیا این مارک انگلیسی صنعت خودرو سازی برنامه ای برای ایجاد یک تورنمنت بزرگ در آینده داشته باشد تا بتواند با استون مارتین DBS سوپرلگگر سرشاخ بشود؟ آیا این سالها طول خواهد کشید؟ بعد از رسیدن موعود این یک رقابت جالب خواهد بود؟ نظراتتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر