رندر های اوپو فایند ایکس ۳ پرو فاش شد

برای اوپو، خط تولید فایند ایکس بسیار مهم است زیرا بهترین مواردی که همیشه از این سری برای گوشی ها به ارمغان آورده است. در حال حاضر، فایند ایکس ۲ است که بعد از تاخیر طولانی رونمایی شد. اگر به خاطر داشته باشید، اوایل ماه مارس آنها انتشار می شوند.

و اکنون به نظر می رسد، این شرکت نمی خواهد فاصله زیادی بین تاریخ رونمایی داشته باشد. در حال حاضر شایعات مختلفی در مورد مشخصات اوپو فایند ایکس ۳ وجود دارد.

اخیرا هم رندر های مشکوک اوپو فایند ایکس ۳ پرو به صورت آنلاین فاش شده است. طراحی کلی با محصولات نسل قبلی بسیار متفاوت است. نه تنها انحنا بزرگتر شده بلکه دوربین جلو هم مخفی است.

رندر های اوپو فایند ایکس ۳ پرو فاش شد

اوپو فایند ایکس 3 پرو

از طریق رندر های می توان دید که قسمت جلو گوشی صفحه نمایش آبشاری منحنی بزرگی را در خود جای داده است. انحنا به دو طرف چپ و راست گسترش یافته است و تمام اطراف بدنه را می پوشاند. در عین حال، دکمه پاور روشن و دکمه تنظیم صدا را لغو می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شایان ذکر است که در جلو گوشی هیچ دوربین سلفی روی صفحه نمایش وجود ندارد. اما آیا این مربوط به دوربین زیر صفحه جدید خواهد بود. علاوه بر این، تمام بدنه باریک تر است و در پایین و بالا قابل های بسیار باریکی وجود دارد.

اوپو فایند ایکس 3 پرو

دوربین پشتی سه گانه است. اما باید بگوییم که آنها یکشان با سری فایند ایکس ۲ هستند. به طور کلی، سری فایند ایکس ۲، به ویژه فایند ایکس ۲ پرو، از طریق بهینه سازی لنز و نرم افزار سفارشی، به جلوه های عکس خوبی دست یافت. در این راستا، انتظار می رود سری اوپو فایند ایکس ۳ پیشرفت خوبی نسبت به مدل قبلی خود داشته باشد.

همانطور که در اول پست هم اشاره شد، سری اوپو فایند ایکس بهترین مشخصات و نوآوری ها راغ در یک مجموعه جمع می کند.

در این راستا، ما فقط می توانیم ببنیم که سایر تولید کنندگان برتر روی چه چیزی کار می کنند و احتمالا فناوری ها و مشخصات مشابه در اوپو فایند ایکس ۳ هم ظاهر شوند. این یک رویکرد ساده لوحانه است، اما اگر به مدل ها قبلی فایند ایکس نگاهی بندازید، صدق این رویکرد با می فمید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر