رندر های با کیفیت هواوی P50 فاش شد

به دنبال تصاویر جالبی از هواوی P50 پرو که هفته گذشته فاش شد، رندر های با کیفیت ترین جدیدی اکنون در فضای وب ظاهر شده است. این رندر ها مدل استاندارد هواوی P50 را نشان می دهد که دارای یک ماژول دوربین بزرگ ترکیبی از لنز های دایره ای است.

صفحه نمایش جلویی حاشیه های نازک و یک سوراخ پانچ برای دوربین سلفی دارد. سازنده در این ویدیو به چهار رنگ سیاه، سفید، سبز و بژ اشاره می کند. انتظار می رود هواوی P50 دارای سنسور پیشرفته لنز مایع باشد. علاوه بر پردازنده کایرین ۹۰۰۰ و دریافت هارمونی او اس خارج از جعبه رونمایی آن هم باید قبل از پایان سه ماهه دوم سال جاری انجام شود.

رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50
رندر های با کیفیت هواوی P50

مشخصات هواوی P50 پرو

  • پنل پشتی شیشه ای
  • فریم فلزی
  • ابعاد ۱۵۹ در ۷۳ در ۸.۶ میلی متر
  • صفحه نمایش ۶.۶ اینچی
  • دوربین سلفی میانی
  • حاشیه های بسیاری باریک
  • حاشیه پایین نازک
  • سنسور اثرانگشت درون صفحه ای
  • اسپیکر های دوگانه
  • سنسور IR

لنز های مایع هواوی سعی در بهبود عملکرد دوربین دارند

طبق حق ثبت اختراع، هواوی گروه لنز های ثابت مایع را بین دو لنز سنتی اضافه خواهد کرد. این را در تصویر زیر هم می توانید مشاهده فرمایید. بنابراین، با تغییر ولتاژ در دو طرف مایع، فاصله کانونی هم می تواند تغییر کند که تصویر واضح تری را ارائه می دهد.

میزان اعوجاج هم کمتر است و می تواند عدم تعادل رنگ را در نتیجه سنتز دیررس تا حد زیادی کاهش دهد. علاوه بر این، ظهور دوربین های مایع می تواند وضعیت فعلی برآمدگی دوربین را هم تغییر دهد.

بعدا، هواوی در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹ درخواست ثبت اختراع را با عنوان ” اجزای موتور، ماژول های دوربین و تجهیزات الکترونیکی برای هدایت لنز های مایع ” را ارائه داد. از آنها در زمینه های حرفه ای سطح بالا مثل تلسکوپ های نجومی و آندوسکوب های پزشکی استفاده شده است.

علاوه بر هواوی، بسیاری از سازندگان گوشی های هوشمند مثل اودو هم برای ثبت اختراع لنز مایع اقدام کرده اند. حتی در اوایل سال ۲۰۰۵، شرکتی به نام سبیت، واریواوپتیک، اولین گوشی با لنز زوم مایع در جهان را فاش کردند.

علاوه بر این وبلاگ نویس معروف، ایستگاه چت دیجیتال همچنین ادعا می کند که سال آینده می توان لنز های مایع را به طور عمده برای لنز های تله تولید کرد. بیشتر ازن فناوری های از ماده قطره مایع همانند ژاله آبی استفاده می کنند.

توسعه دهندگان تنها باید نقطه ورودی را تغییر دهند. زوم و منظره یاب با فشار دادن می تواند به زوم های مختلفی دست یابد که از مزایای صرفه جویی در فضا و هزینه کم برخوردار می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر