رندر های جدیدی از طراحی گوشی کشویی اوپو ایکس رونمایی شد

اخیرا، اوپو از مفاهیم متنوعی لذت برده اس. به عنوان مثال، نمونه اولیه یک گوشی کشویی و مفهومی از یک وسیله تاشو که وقتی تا می شود ابعاد یک کارت بانی را به خود می گیرد پرده برداشت. مهندسان و طراحان اوپو همچنین ایده تولید یک گوشی هوشمند کشویی را دارند که اوپو ایکس نامیده می شود.

رندر های جدیدی از طراحی گوشی کشویی اوپو ایکس رونمایی شد

اطلاعات مربوط به دستگاهی که توسط LetsGoDigital به بیرون درز کرد. به گفته آنها، این شرکت واقعا قصد دارد چنین هوشمندی را ارائه دهد و با همکاری طراح مد تام فورد که به دلیل کار با خانه مد گوچی به شهرت رسیده ایجاد شده است.

گوشی کشویی اوپو ایکس
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

زمانی که تا شد، معلوم شد که یک گوشی کاملا جمع جور است که در داخل آن صفحه نمایشی پنهان شده است. ویژگی آن این است که صفحه می تواند کشیده شود و دستگاه را به یک گوشی تمام عیار تبدیل کند. به نظر می رسد که قاب پشتی دستگاه از چرم قهوه ای ساخته شود و یک دوربین سه گانه بر روی آن نصب شود.

نکته قابل توجه عدم وجود اتصالات و کلید های کنترل مکانیکی و همچنین دوربین سلفی است. در سمت راست، تنها محفظه ای برای سیم کارت وجود دارد که تنها در حال بالا کشیدن صفحه نمایش می توان به آن دسترسی داشت.

اینکه گوشی هوشمندی با این طراحی تحقق داشته باشد، هنوز جای سوال دارد. احتمالا اینکه این مفهوم دیگری باشد که تنها طراحی گوشی هوشمند را نشان می دهد خوب است. بهید است چنین دستگاهی به زودی به مرحله تولید انبوه برسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر