رندر های جدید آیفون ۱۳ به صورت آنلاین فاش شد

طی چند ماه گذشته، اطلاعات زیادی در مورد آیفون ۱۲ منتشر شده است و حدس و گمان هایی در مورد این سری وجود دارد. گفته می شود سری گوشی های آیفون ۱۳ در ماه سپتامبر شروع به کار خواهند کرد. با این حال، حدس و گمان ها همچنان در حال فاش شدن است. اگر چه رندر های زیادی از آن ها را دیده بودیم ولی باز هم رندر های بیشتر در سطح وب منتشر می شود.

رندر های جدید آیفون 13

آخرین این رندر ها توسط توتیوبر هندی وقار خان منتشر شده است که تقاوت زیادی با رندر های قبلی ندارند. مهمترین تفاوت این رندر ها با آیفون ۱۲ ناچ کوچکتر و آرایش ماژول دوربین عقب است. ناچ کوچکتر شده ماژول دوربین هم دارای یک تراز مورب است.

رندر های جدید آیفون 13

این رندر همچنین نشان می دهد که آیفون ۱۳ حداقل دارای شش نسخه رنگی خواهد بود. از تصاویر می توان رندر های بنفش روشن، قرمز، آبی تیره، نارنجی، سفید گرم و سیاه را مشاهده کرد.

سری آیفون ۱۳ ممکن است تغییرات قابل توجهی نداشته باشد

از گمانه ها می توان دریافت که آیفون ۱۳ با نسخه قابل توجهی همراه نخواهد بود. کمی ظاهر و تراشه تغییر خواهند کرد. همچنین ممکن است سنسور دوربین هم ارتقا داشته باشد. همچنین ممکن است نسخه ۱ ترابایتی هم در میان نسخه های پیشرفته شاهد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رندر های جدید آیفون 13
رندر های جدید آیفون 13

آِیفون ۱۳ اساسا طراحی نسل قبلی خود را به ارث خواهد برد. با کمی تغییر در ظاهر و داخل صفحه نمایش.

رندر های جدید آیفون 13
رندر های جدید آیفون 13
رندر های جدید آیفون 13

جالب اینجاست که آیفون ۱۳ اولین سری آیفون خواهد بود که از نرخ تازه سازی بالاتر از ۶۰ هرتز بهره مند است. علاوه بر این همچنین با پردازنده جدید A15 بیونیک ارائه می شود. این پردازنده جدیدترین باند اسنپدراگون را درون خود جای خواهد کرد. علاوه بر این از جدیدترین فناوری وای فای ۶E پشتیبانی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر