رندر های سری گلکسی S21 در فضای وب منتشر شد

با رونمایی گلکسی S20 FE ، سامسونگ اکنون کار خود را با تمام دستگاه های پرچمدار در سال ۲۰۲۰ به پایان رسانده است. به گفته چابول، این شرکت اکنون کار بر روی نسل جدید دستگاه های گلکسی S را شروع کرده است.

در واقع، چند ماه است که در مورد سری گلکسی S21 چیز هایی شنیده ایم. پس از خبر های زیاد، اکنون سرانجام اولین نگاه به این سری را خواهیم داشت که از سه دستگاه تشکیل شده است. ما تصاویر رندر گلکسی S21 و گلکسی S21 اولترا را در دست داریم.

اولین نگاه به گلکسی S21 و S21 اولترا

سری گلکسی S21

سامسونگ با سری گلکسی S21 از تغییرات عمده زیبایی و طراحی برخوردار است. همانطور که از تصاویر مشاهده می کنید، پشت دستگاه یک ماژول دوربین سه گانه وجود دارد، که از طراحی قبلی تبعیت نمی کند و ممکن است این طراحی جدید اصلاح شده برای بیشتر کاربران مورد توجه نباشد.

سری گلکسی S21

به نظر می رسد سامسونگ برای گلکسی S21 از صفحه نمایش های تخت خود استفاده می کند. بالای صفحه نمایش هم یک برش بسیار کوچک برای دوربین سلفی وجود دارد. حاشیه های صفحه نمایش هم بسیار کم است. سامسونگ گفته است که یک دوربین زیر صفحه نمایش را برای یکی از مدل های این سری در نظر گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با توجه به خبر های قبلی، انتظار می رود S21 با صفحه نمایش ۶.۲ اینچی وارد بازار شود. ضخامت این دستگاه ۹ میلی متر است که شامل برجستگی دوربین است. S21 هم همان ابعاد قبلی را حفظ کرده است. ابعاد قبلی ۱۵۱.۷ در ۷۱.۲ در ۷.۹ میلی متری است در جالی که اندازه بعدی ۱۵۱.۷ در ۶۹.۱ در ۷.۹ میلی متری است.

سری گلکسی S21

از مشخصات S21 اولترا یک ماژول دوربین چهارگانه در عقب است

همانطور که انتظار می رفت، گلکسی S21 اولترا هم از یکم طراحی مشابه نسل قبلی خود پیروی می کند. بر خلاف نمونه معمولی، اولترا از یک ماژول دوربین چهار گانه در عقب بهره خواهد برد.

مطابق با خبر قبلی، دستگاه ممکن است در واقع دارای دو لنز تله برای کنترل سطوح مختلف زوم باشد. همانطور که در تصویر هم دیده می شود، در واقع شاهد یک برآمدگی بزرگ دروبین دقیقا مثل مدل قبلی هستیم.

با احتساب آن ضخامت دستگاه به ۱۰.۸ میلی متری می رسد در حالی که بدون آن حدود ۸.۹ میلی متر خواهد بود. تصاویر رندر همچنین یک صفحه نمایش منحنی را در مدل اولترا به نمایش می گذارند. اوایل انتظار صفحه نمایش تخت از این سری می رفت اما شاید اینطور نباشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر