رندر های سری هواوی میت ۵۰ قبل از رونمایی منتشر شد

هواوی در ماه اکتبر ۲۰۲۲ از سری گوشی های هواوی میت ۴۰ رونمایی کرد. این سری دارای ۴ نسخه بود که به عنوان پرچمداران هواوی معرفی شدند. هنوز این برند چینی هیچ جایگزینی برای این سری معرفی نکرده، اما گزارش های جدید رندر های سری هواوی میت ۵۰ را در دسترس قرار می‌دهند.

طبق گفته سایت Further، این سری دارای سه نسخه معمولی، میت ۵۰ پرو و میت ۵۰RS خواهد بود. بر اساس گفته ها، احتمالا تمامی نسخه های این سری مجهز به تراشه کایرین ۹۰۰۰S خواهند بود که نسخه بهبود یافته تراشه کایرین ۹۰۰۰ محسوب می‌شود. همچنین بخاطر تحریم های ایالات متحده، خبری از شبکه ۵G بر روی این سری نخواهد بود.

سایت Digital Chat Station رندر های سری هواوی میت ۵۰ منتشر کرده است که برخی از جزئیات طراحی این گوشی ها را در دسترس قرار می‌دهد. با نگاه دقیق به تصاویر منتشر شده، شاهد ماژول دوربین دایره‌ای شکل بزرگ در پنل پشتی هستیم که تابحال در هیچ گوشی هوشمندی مشاهده نشده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ماژول دوربین سه‌گانه به همراه فلاش LED عمودی بزرگ و یک فلاش LED دایره‌ای شکل طراحی شده است. طبق گفته های این سایت معتبر، نسخه میت ۵۰RS با فریم خمیده عرضه خواهد شد و احتمالا دارای بدنه سرامیکی خواهد بود. به نظر می‌رسد طراحی پنل پشتی هر سه نسخه همانند یکدیگر خواهد بود.

اما پنل جلویی این سری تفاوت هایی با یکدیگر خواهند داشت، نسخه هواوی میت ۵۰ دارای دوربین سلفی پانچ شکل خواهد بود و این در حالی است که نسخه هواوی میت ۵۰ پرو دارای ماژول دوربین سلفی بزرگتر همانند گوشی های آیفون خواهد بود. همچنین گفته می‌شود دوربین سلفی نسخه میت ۵۰RS همانند میت ۵۰ خواهد بود.

بر اساس گزارش های اخیر، این سری در ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد و انتظار می‌رود در بازار جهانی نیز عرضه شود. در صورت عدم استفاده از تراشه کایرین ۹۰۰۰، احتمال می‌رود تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ بجای آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر