رندر های وان پلاس نورد ۲ ۵G با مشخصات کلیدی فاش شد

رندر های جدید وان پلاس نورد ۲ ۵G حتی قبل از رونمایی به صورت آنلاین فاش کرده است. همانطور که انتظار می رفت، رندر های ارائه شده به تازگی جزئیات اصلی در مورد گوشی قریب الوقوع را نشان می دهد که قرار است به زودی در قفسه های فروشگاه قرار گیرد. این گوشی احتمالا تا زمان رسمی شدن در ۲۲ جولای به صورت آنلاین رونمایی می شود.

در اوایل ماه جاری، نورد ۲ ۵G در وب سایت صدور گواهینامه NBTC مشاهده شد و شماره مدل DN2103 را تایید کرد. متاسانه، در لیست NBTC جزئیات زیادی در مورد مشخصات این گوشی فاش نمی کند. در تاریخ ۱۸ جولای، اطلاعات منتشر شده از ایشان آگروال به حساب کاربران خود در توییتر رفت تا رندر های رسمی ۴K وان پلاس نورد ۲ ۵G را به همراه برخی مشخصات کلیدی به اشتراک بگذارد.

وان پلاس نورد 2 5G
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر های جدید وان پلاس نورد ۲ ۵G

رندر هایی که توسط ایشان آگاروال به اشتراک گذاشته شده است برخی اطلاعات مثل گزینه های رنگی را نشان می دهد. جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط وی همزمان است با گزارش قبلی ۹۱mobiles که نشان می دهد این گوشی در رنگ های خاکستری و سبز در دسترس خواهد بود. جدا از آن، در یک گزینه جذاب آبی هم وجود خواهد داشت. مشخصات فاش شده آگاروال با نشت های قبلی مطابقت دارد.

در توییت، گفته شده که نورد ۲ ۵G از صفحه نمایش آمولد مایع ۶.۴۳ اینچی با رزولوشن ۲۴۰۰ در ۱۰۸۰ پیکسل بهره مند خواهد بود. همچنین نوشته شده که از نرخ تازه سازی ۹۰ هرتزی پشتیبانی می کند و تراکم آن ۴۱۰ پیکسل در هر اینچ است. در زیر کاپوت آن پردازنده مدیاتک دیمنسیتی ۱۲۰۰ وجود دارد. این دستگاه با ۱۲ گیگابایت رم عرضه می شود و دارای یک نسخه حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر