رندر های کاور گلکسی A72 5G فاش شد

در سال ۲۰۱۹، سامسونگ با رونمایی سری های گلکسی A و گلکسی M انقلابی در سری گوشی های هوشمند خود ایجاد کرد. امسال این شرکت بخش میان رده خود را بیشتر گسترش داد و آن را با مدل های ۵G گسترش داد.

اکنون این شرکت در حال آماده سازی برای رونمایی از واقعیت مهم بعدی است موج ۲۰۲۱ گوشی های هوشمند میان رده، راه بهتر برای شروع دور بعدی رونمایی گوشیی های هوشمند پرفروش در سال ۲۰۲۰ است. گلکسی A51 و گلکسی A71 جانیشین خود را با نام های گلکسی A52 و گلکسی A72 دریافت می کنند.

اولین جزئیات مربوط به این دو دستگاه در وب ظاهر شده اند. امروز هم پرونده هایی در مورد طراحی گلکسی A72 5G تایید شده است. این دستگاه دارای ماژول دوربین چهارگانه است.

چند ماه پیش غول کره ای مارک تجاری گلکسی A72 را گرفت. در ماه سپتامبر، شایعاتی مبنی بر اینکه این اولین گوشی سامسونگ با ماژول دوربین پنج گانه است که روانه بازار می شود. با این حال، هفته گذشته یک فاش کننده فاش کرد که این گوشی در واقع با ماژول دوربین چهارگانه همراه خو اهد بود. پرونده های اخیر هم این ادعا را تایید می کنند.

گلکسی a72 به دنبال تثبیت کننده نوری (OIS)

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای کسانی که در جریان نیستند لازمه بگیم که، تثبت کننده نوری یا OIS عکس های و فیلم های بسیار واضع تری را ارائه می دهد. در اصل، تاری تصویر را از بین می برد. در این روش از سنسور ژیرو که در دوبین قرار گرفته استفاده می کند تا لنز های در جهت مخالف حرکت کنند. این باعث می شود که نهایت لرزش انجام شود و در نهایت منجر به تصاویر واضح شود.برای بهبود کیفیت حتی بیشتر، شرکت های از تکنیک پیشرفته پردازش نرم افزاری هم استفاده می کنند.

گلکسی A72

تولید کنندگان تلفن های هوشمند چینی را با قیمت های تهاجمی ارائه می دهند، اکنون سامسونگ قصد دارد ویژگی های بیشتری نسبت به آن ها را پیاده سازی کند. OIS قطعا با توجه به اینکه بسیار بهتر از تثبیت کننده تصویر الکترونیکی است، افزودنی خوبی خواهد بود.

سامسونگ پیش از این با جدیدترین ترکیب پرچمداران گلکسی S20 خود، مشکلاتی در بخش فروش داشته است، که عمدتا به دلیل وجود کرونا ویروس است. دلیل دیگر هم ممکن است این باشد که مصرف کنندگان نگران افزایش قیمت پرچمداران هستند در حالی که از طرف دیگر میان رده ها، از نظر هزینه بسیار بهتر هستند.

گلکسی A72

سامسونگ حتی در حال رونمایی گوشی های هوشمند جدید گلکسی S لایت و گلکسی نوت لایت است تا تجربه پرچمداران را برای حجم بیشتری از کاربران به ارمغان بیاورد. حتی اپل هم تصمیم گرفت که آیفون SE 2020 را با قیمت ۳۹۹ دلاری به بازار عرضه کند. اگر گلکسی A72 با OIS همراه باشد، قطعا باید انتظار داشته باشیم که در گلکسی A82 و گلکسی A92 هم شاهد این فناوری باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر